Musul | Netflix

Google News Abone Ol Sinefocus.com
86
Musul | Netflix

Musul filmi izlemek isteyen sinema seyircileri, filmin konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, IMDB puanı ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilir, Musul filmi fragmanı full hd tek parça Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

Musul Film | Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Musul Film | Konusu

Netflix dijital platformu tarafından 2020 yılında vizyona giren Musul filmi 1 saat 42 dakika süreye sahip olan aksiyon, macera ve savaş türünde bir yapımdır. Filmin yönetmen koltuğunda Dan Gabriel bulunurken oyuncu kadrosunda ise Waleed Elgadi, Hayat Kamille, Thaer Al-Shayei, Suhail Dabbach, Adam Bessa ve Is’haq Elias yer almaktadır. Musul filmi IMDB Puanı olarak 8.4 puan almıştır.

Musul filminin konusuna değinecek olursak; Filmin kahramanı genç bir polis, hayatını borçlu olduğu Iraklı muhalif bir birliğe katılır. Muhalif grup ile birlikte yerle bir olmuş olan Musul’da IŞİD’e karşı mücadele eder. Operasyon farklı muhalif gruplar tarafından yönetilirken bu grupların birbirleri ile olan karmaşık ilişkilerine de odaklanılmaktadır. Bu gruplar içerisinde Sünni aşiretler, Şii milis güçleri, Hristiyanlar, Kürt grupları gibi birbirinden çok farklı gruplar yer almaktadır.

Musul Film | Oyuncuları

Netflix orijinal yapımı Musul’un oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuları ve üstlendikleri karakterleri sizler için aşağıda sunuyoruz.

Oyuncu | Canlandırdığı Karakter

Waleed Elgadi – Colonel Kaveh Afsahani
Hayat Kamille – Hayat
Thaer Al-Shayei – Hooka
Suhail Dabbach – Jasem
Adam Bessa – Kawa
Is’haq Elias – Waleed
Ben Affan – Actor
Mohimen Mahbuba – Amir
Qutaiba Abdelhaq – Kamal
Abbas Abdulghani – Home Owner
Ahmed Adel – Ahmed
Mohamed Attougui – Akram
Mahdi Chalkhaoui – Chilidren
Ahmad Ghanem – Sinan

Bir cevap yazın