Mulan

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mulan filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Mulan filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Mulan filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Mulan filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Mulan Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Mulan filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Mulan Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 4 Eylül 2020

Filmin Türü : Macera, Aile, Dram, Aksiyon, 3 Boyutlu

Filmin Yönetmeni : Niki Caro

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Yifei Liu, Jet Li, Jason Scott Lee, Donnie Yen, Li Gong

Filmin Konusu : 4 Eylül 2020 tarihinde sinema salonlarında vizyona giren film 1 saat 55 dakikalık bir süreye sahiptir.

Kuzey İstilacıları Çin İmparatorluğu’nu kuşatma altına almıştır. Ülke savunması için imparator ülkenin her ailesinin bir erkeğinin orduya katılması için bir emir yayınlar. Hua Mulan, hasta babasının yerine orduya katılır. Mulan erkek kılığına girerek orduya katılmıştır. Orduya katılırken ismini de Hua Jun olarak değiştirir. Orduya katılımı sırasında bazı testlere tabi tutulur. Mulan içinden gelen güce inanarak gerçek potansiyelini ortaya koymak için harekete geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status