Müfreze

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Müfreze, 2019 yılında vizyona giren film, senenin en çok beğenilen yerli yapımlarından birisi olmuştur. Filme ait fragmanı sitemizden izleyebilir, filmin konusunu, filmde rol alan oyuncuları, filmin yönetmenini, filmin vizyon tarihini, süresini ve türünü sitemizde bulunan bu yazıyı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Müfreze Filmi Hakkında :
Vizyona Giriş: 11 Ekim 2019
IMDB Puanı: 6.6
Tür: Dram
Uzunluk:
Ülke: Türkiye
Senaryo:
Yapımcı:
Yönetmen: Enes Bilal Taşçı
Oyuncular: Sera Tokdemir, İsmail Hakkı, Rabia Yalçın, Emrah Girgin, Deniz Oral

Müfreze Filmi Fragmanı izle :

Müfreze Filmi Konusu :
Müfreze izle, askeri bir ekip küçük bir kız çocuğunu kurtarmakla görevlendirilir. Teröristlerin ele geçirdikleri bir köyde ki içme suyunu zehirleyen teröristler suyu içenlerin hasta olmasına neden olmuştur. Valiliğin olaya müdahalesi ile köye bir doktor ve beraberinde güvenliği sağlamak ile görevli 7 kişilik özel bir komando birliği görevlendirilir. Doktor Kemal, çocuklardan birinin ağırlaşması ile acil şehre götürülmesine karar verir. Bu sırada beklenmedik bir tehlike baş gösterir ve teröristler yeniden köye saldırır. Şehre gitmelerinin mümkünatı kalmamıştır. Komando birliği ise hem teröristleri etkisiz hale getirmek hemde köylüleri ve doktorun can güvenliğini sağlayabilmek için büyük bir mücadele içine girerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Beyaz Hüzün izle | Beyaz Hüzün Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Beyaz Hüzün

Beyaz Hüzün Filmin Yönetmeni: Kenan Korkmaz Filmin Oyuncuları: Kenan Korkmaz, Murat Yatman, Duygu Poyraz Filmin Türü: Yerli Film, Dram, Tarihi Filmin Vizyon Tarihi

Kapat
DMCA.com Protection Status