Mucizeler Parkı – Wonder Park 2019

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Mucizeler Parkı – Wonder Park 2019 Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 14 Mart 2019

Mucizeler Parkı – Wonder Park 2019 Filmi Yönetmeni : Dylan Brown (II), David Feiss

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Brianna Denski, Ken Hudson Campbell, Jennifer Garner

Fragman yayınlandığı ilk günden itibaren dikkat çekmeyi başardı.

Filmin Konusu : Mucizeler Parkı – Wonder Park izle, küçük bir kızın hayallerinde canlandırıp yaşattığı eğlence parkını kurtarmak için arkadaşları ile beraber verdiği mücadeleyi perdeye taşıyor. Daima iyimser ve hayal gücü çok yüksek bir kız olan June, bir gün ormanda gezintiye çıkar. Bu gezi June’a hiç bilmediği sihirli bir dünyanın kapılarını aralayacaktır. Bir kelebeğin peşine takılan küçük kız, ormanın derinliklerinde bir yerde gizemli bir eğlence parkı keşfeder. Bu keşif June’ı tam anlamıyla büyülemiştir. Wonderland adındaki devasa boyutlardaki bu eğlence parkı oldukça fantastik bir yerdir. Çok çeşitli oyuncakların yer aldığı parkın içerisinde birbirinden sevimli birçok hayvan da yaşamaktadır.

Wonderland’in tam da hayallerini süsleyen bir yer olduğunu düşünen June, bir süre sonra bu yerin gerçekten kendi hayal gücü sayesinde var olduğunu fark eder. Tehlike altında olan eğlence parkını kurtarabilecek tek kişi olan minik June, bu büyülü parkı kurtarıp yeniden eski haline getirebilmek için sevimli dostları iş birliği yapar. Senaryosunu Josh Appelbaum ve André Nemec’in birlikte yazdığı filmin seslendirme kadrosunda Brianna Denski (June), Jennifer Garner (Mom), Matthew Broderick (Dad), John Oliver (Steve), Mila Kunis (Greta), Kenan Thompson (Gus), Ken Jeong (Cooper) gibi isimler bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bir Zamanlar Çukurova Bölüm Fragmanı Özeti Full HD Tek Parça izle
Bir Zamanlar Çukurova 57.Bölüm 27 Şubat 2020

Bir Zamanlar Çukurova 57.Bölüm Fragmanı 27 Şubat 2020 Full HD Tek Parça izle Bir Zamanlar Çukurova 57.Bölüm Fragmanı Özeti 27

Kapat
DMCA.com Protection Status