Mucize Doktor 54. Bölüm izle Full Fragmanı 18 Mart 2021 Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mucize Doktor 54. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, Kıyafetleri, yeni son bölüm Mucize Doktor 54. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Mucize Doktor 54. Bölüm full izle 18 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Mucize Doktor Geçen Bölüm Özeti

Mucize Doktor 54. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Hastane fazlasıyla yoğundur; Adil Erinç Fonu ve acilden vakalar birbiri ardına gelirken kimsenin Nazlı’nın uğradığı saldırının şokunu atma fırsatı bile yoktur. Hepsinin üstüne Vuslat’ın çok eski bir arkadaşının da hastalanması işleri içinden çıkılmaz hale getirir. Şiddete meyyal bir hasta Nazlı’ya kafayı takar. Vuslat arkadaşını kurtarabilmek için bütün hastaneyi seferber eder. Ama o, Vuslat için sadece eski bir arkadaş mıdır? Umutsuz bir vaka için nedendir bütün bu çaba?

Mucize Doktor 54. Bölüm izle Fragmanı

Mucize Doktor dizi konusu

Mucize Doktor dizisi; 2017 yılında yayınlanan Amerikan yapımı TheGoodDoctor isimli 2 sezon ve 36 bölüm olarak yayınlanan dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelerek büyük ilgi gördü. Ali Vefa, bir köyde otizmli Savant Sendromu dünyaya gelen bir çocuktur. Hayatta en büyük arzusu ise ileri de başarılı bir cerrah olabilmektir. Bu amacı uğruna hayat ile mücadelesinin konu edildiği başarılı bir dizi. Savant Sendromu genel zeka seviyesi ortalama olan ancak bazı alanlarda yüksek zeka seviyelerine ulaşan bir hastalıktır. Bu hastalığından dolayı çocukluğunda babası tarafından şiddete maruz kalmış mutsuz bir çocukluk geçirmiştir.

Ali’ nin hayatında tek kıymet verdiği kişi ise onun özel bir çocuk olduğunu farkında olan abisidir. Abisinin çevredeki çocukların onunla arkadaş olması için şart koşulan girdiği eski yapının çökmesi sonucu hayatını kaybeder. Abisine müdahale için gelen Doktor Adil Hoca ile tanışır. Adil Hoca Ali Vefa’yı evlatlık edinir. Ali vefa ise abisinin ölümü ardından onu kaybetmenin acısı ile hiç kimsenin özellikle çocukların ölmemesi için doktor olma kararını azimle hayata geçirir.

Mucize Doktor dizi oyuncuları kimdir?

Doktor Ali Vefa – Taner Ölmez
Ferman Eryiğit – Onur Tuna
Nazlı Gülengül – Sinem Ünsal
Ferda – Seda Bakan
Beliz Boysal – Hazal Türesan
Tanju Korman – Murat Aygen
Demir – Fırat Altunmeşe
Doruk – Hakan Kurtaş
Açelya – Hayal Köseoğlu
Selvi – Bihter Dinçel
Güneş – Korhan Herduran
Gülin – Merve Bulut
Adil Erinç – Reha Özcan

DMCA.com Protection Status