Mucize Doktor 47. Bölüm full izle Fragmanı 28 Ocak 2021

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mucize Doktor 47. bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Mucize Doktor 47. bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Mucize Doktor 47. bölüm full izle 28 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Mucize Doktor Geçen Bölüm Özeti

Mucize Doktor 47. bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Maaşlarının yarıya indirilerek çalışmayı kabul eden asistanlar, şimdi de çok zorlu bir 36 saatlik nöbet sınavı ile karşı karşıyadırlar. Sinirler git gide gerilmeye başlayınca Ali ve Ferman arasında tartışma kavgaya dönüşür. Ezo, annesi ile anlaşmış ve Ali ile vedalaşmak zorunda kalmıştır. 36 saatlik sonuna gelindiğin de asistanlardan biri siciline ceza eklenmiş, bir asistan baş asistan olmuş ve Beliz ise beklenmedik bir sürpriz alarak bu zorlu sınav tamamlanmıştır.

Mucize Doktor 47. bölüm izle Fragmanı

Mucize Doktor 47. bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 28 Ocak 2021

Mucize Doktor dizi konusu

Mucize Doktor dizisi; 2017 yılında yayınlanan Amerikan yapımı TheGoodDoctor isimli 2 sezon ve 36 bölüm olarak yayınlanan dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelerek büyük ilgi gördü. Ali Vefa, bir köyde otizmli Savant Sendromu dünyaya gelen bir çocuktur. Hayatta en büyük arzusu ise ileri de başarılı bir cerrah olabilmektir. Bu amacı uğruna hayat ile mücadelesinin konu edildiği başarılı bir dizi. Savant Sendromu genel zeka seviyesi ortalama olan ancak bazı alanlarda yüksek zeka seviyelerine ulaşan bir hastalıktır. Bu hastalığından dolayı çocukluğunda babası tarafından şiddete maruz kalmış mutsuz bir çocukluk geçirmiştir.

Ali’ nin hayatında tek kıymet verdiği kişi ise onun özel bir çocuk olduğunu farkında olan abisidir. Abisinin çevredeki çocukların onunla arkadaş olması için şart koşulan girdiği eski yapının çökmesi sonucu hayatını kaybeder. Abisine müdahale için gelen Doktor Adil Hoca ile tanışır. Adil Hoca Ali Vefa’yı evlatlık edinir. Ali vefa ise abisinin ölümü ardından onu kaybetmenin acısı ile hiç kimsenin özellikle çocukların ölmemesi için doktor olma kararını azimle hayata geçirir.

Mucize Doktor dizi oyuncuları kimdir?

Doktor Ali Vefa – Taner Ölmez
Ferman Eryiğit – Onur Tuna
Nazlı Gülengül – Sinem Ünsal
Ferda – Seda Bakan
Beliz Boysal – Hazal Türesan
Tanju Korman – Murat Aygen
Demir – Fırat Altunmeşe
Doruk – Hakan Kurtaş
Açelya – Hayal Köseoğlu
Selvi – Bihter Dinçel
Güneş – Korhan Herduran
Gülin – Merve Bulut
Adil Erinç – Reha Özcan

Mucize Doktor 47. bölüm ne zaman, Mucize Doktor 47. bölüm kıyafetleri, Mucize Doktor 47. bölüm ilk sahne, Mucize Doktor 47. bölüm ön izleme, Mucize Doktor dizisi Yeni Son Bölüm izle, Mucize Doktor Dizisi 28 Ocak 2021, Mucize Doktor 47. bölüm canlı izle, Mucize Doktor 47. bölüm kesintisiz izle, Mucize Doktor 47. bölüm 720p izle, Mucize Doktor 47. bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status