Mucize Doktor 46. bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mucize Doktor 46. bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Mucize Doktor 46. bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Berhayat Hastanesi tarihinde ki en büyük ilk ameliyatı gerçekleştirmek üzere heyecanlı bir hazırlık sürmektedir. Mucize Doktor 46. bölüm 21 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Mucize Doktor 46. bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Mucize Doktor 46. bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Mucize Doktor 46. bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Mucize Doktor 46. bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Mucize Doktor Geçen Bölüm Özeti

Mucize Doktor 46. bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Berhayat Hastanesi tarihinde ki en büyük ilk ameliyatı gerçekleştirmek üzere heyecanlı bir hazırlık sürmektedir. İlk yüz nakli ameliyatı gerçekleştirilmek üzere ameliyat yapacak ekip heyecanlı bir şekil de hazırlıklarını yapmaktadır.

Ferman, vaka sonucu ne olurla olsun hastanede kalacak asistan hakkında çokdan kararını vermiştir. Ancak asistanlar hocalarından habersiz olarak farklı bir yöntem denemeye karar verirler. Ezo, hastaneye gelen ağır bir vaka dan dolayı hastanede ki tüm dengeleri değiştiren bir hamle yapar ve o gizemli kişiyi arayıp hastaneye çağırır.

Mucize Doktor 46. bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 21 Ocak 2021

Mucize Doktor dizi konusu

Mucize Doktor dizisi; 2017 yılında yayınlanan Amerikan yapımı TheGoodDoctor isimli 2 sezon ve 36 bölüm olarak yayınlanan dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelerek büyük ilgi gördü. Ali Vefa, bir köyde otizmli Savant Sendromu dünyaya gelen bir çocuktur. Hayatta en büyük arzusu ise ileri de başarılı bir cerrah olabilmektir. Bu amacı uğruna hayat ile mücadelesinin konu edildiği başarılı bir dizi. Savant Sendromu genel zeka seviyesi ortalama olan ancak bazı alanlarda yüksek zeka seviyelerine ulaşan bir hastalıktır.

Mucize Doktor 46. bölüm tek parça izle full

Bu hastalığından dolayı çocukluğunda babası tarafından şiddete maruz kalmış mutsuz bir çocukluk geçirmiştir. Ali’ nin hayatında tek kıymet verdiği kişi ise onun özel bir çocuk olduğunu farkında olan abisidir. Abisinin çevredeki çocukların onunla arkadaş olması için şart koşulan girdiği eski yapının çökmesi sonucu hayatını kaybeder.

Abisine müdahale için gelen Doktor Adil Hoca ile tanışır. Adil Hoca Ali Vefa’yı evlatlık edinir. Ali vefa ise abisinin ölümü ardından onu kaybetmenin acısı ile hiç kimsenin özellikle çocukların ölmemesi için doktor olma kararını azimle hayata geçirir.

Mucize Doktor dizi oyuncuları kimdir?

Doktor Ali Vefa – Taner Ölmez
Ferman Eryiğit – Onur Tuna
Nazlı Gülengül – Sinem Ünsal
Ferda – Seda Bakan
Beliz Boysal – Hazal Türesan
Tanju Korman – Murat Aygen
Demir – Fırat Altunmeşe
Doruk – Hakan Kurtaş
Açelya – Hayal Köseoğlu
Selvi – Bihter Dinçel
Güneş – Korhan Herduran
Gülin – Merve Bulut
Adil Erinç – Reha Özcan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status