Mucize Doktor 45. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mucize Doktor 45. bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Mucize Doktor 45. bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Mucize Doktor 45. bölüm 14 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Ferman, Nazlı ve Ali prestijli bir ödül için yurtdışında bir konferansa gidiyorlar.

Mucize Doktor Geçen Bölüm Özeti

Mucize Doktor 45. bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ferman, Nazlı ve Ali prestijli bir ödül için yurtdışında bir konferansa gidiyorlar. Ancak Ezo herkesi şaşırttığında ve aynı uçağa bindiğinde, işler en başından berbat bir hal alır. Öte yandan mahkemeye çağrılan Tanju’nun ameliyat bölümünü Demir ve Doruk’a emanet etmek zorunda kalıyor.

Durumu kritik olan bir hasta acil servise getirildiğinde Demir ve Doruk’un Tanju olmadan ve haber veremeden harekete geçerek hastaya müdahale etmekten başka çareleri kalmaz. Bu sırada uçaktaki yolcular seyahat esnasında gizemli bir hastalığa yakalanmaya başlar. Herkes sınırlarını bildiği kadar hem Demir hem Doruk hem de uçaktaki yolcular için zaman hızlı bir şekilde test ediliyor. Ve sonunda ölümle yüz yüze gelenler bile şaşırtıcı itiraflarda bulunacaklar.

Mucize Doktor 45. bölüm izle Fragmanı

Mucize Doktor dizi konusu

Mucize Doktor dizisi 2017 yılında yayınlanan Amerikan yapımı TheGoodDoctor isimli 2 sezon ve 36 bölüm olarak yayınlanan dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelerek büyük ilgi gördü. Ali Vefa, bir köyde otizmli Savant Sendromu dünyaya gelen bir çocuktur. Hayatta en büyük arzusu ise ileri de başarılı bir cerrah olabilmektir. Bu amacı uğruna hayat ile mücadelesinin konu edildiği başarılı bir dizi. Savant Sendromu genel zeka seviyesi ortalama olan ancak bazı alanlarda yüksek zeka seviyelerine ulaşan bir hastalıktır. Bu hastalığından dolayı çocukluğunda babası tarafından şiddete maruz kalmış mutsuz bir çocukluk geçirmiştir.

Mucize Doktor 45. bölüm Yeni Son Bölüm Fragmanı

Ali’ nin hayatında tek kıymet verdiği kişi ise onun özel bir çocuk olduğunu farkında olan abisidir. Abisinin çevredeki çocukların onunla arkadaş olması için şart koşulan girdiği eski yapının çökmesi sonucu hayatını kaybeder. Abisine müdahale için gelen Doktor Adil Hoca ile tanışır. Adil Hoca Ali Vefa’yı evlatlık edinir. Ali vefa ise abisinin ölümü ardından onu kaybetmenin acısı ile hiç kimsenin özellikle çocukların ölmemesi için doktor olma kararını azimle hayata geçirir.

Mucize Doktor 45. bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Mucize Doktor dizi oyuncuları kimdir?

Doktor Ali Vefa – Taner Ölmez
Ferman Eryiğit – Onur Tuna
Nazlı Gülengül – Sinem Ünsal
Ferda – Seda Bakan
Beliz Boysal – Hazal Türesan
Tanju Korman – Murat Aygen
Demir – Fırat Altunmeşe
Doruk – Hakan Kurtaş
Açelya – Hayal Köseoğlu
Selvi – Bihter Dinçel
Güneş – Korhan Herduran
Gülin – Merve Bulut
Adil Erinç – Reha Özcan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status