Mucize Doktor 19. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mucize Doktor 19. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Mucize Doktor 19. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Mucize Doktor 19. Bölüm Özeti | Full HD

Fox tv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana kendisine hayli önemli bir sayıda izleyici kitlesi edinmeyi başaran dizi Mucize Doktor 23 Ocak 2020 Perşembe günü 19. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Mucize Doktor dizisi 19. Bölümünde dizide neler olacağını ve diziye ait yayınlanan yeni fragmanı merak içinde bekliyor iseniz sitemizdeki bu yazıyı okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Dizinin yeni bölümünde hangi gelişmelerin yaşanacağına dair fikir veren fragman kısa bir süre önce yayınlandı. Dilerseniz dizinin geçen hafta ekranlara yansıyan bölümünde hangi gelişmeler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Ali, Nazlı ile lunaparkta geçirdiği akşamı aklından bir türlü çıkaramamaktadır. Yaşadıklarını Ferman ile paylaşmak ister ancak Ferman dinlemek istememektedir. Ferman bunun yanında asistanları kaytarmaktayken yakalar ve herkesi sınava tabi tutmaya karar verir. Hastanede birbirlerinden ameliyat ile ayrılan yapışık ikizlerin sağlık durumu her geçen gün daha da kötüye gitmektedir. İkizlerin sağlık durumunun neden kötüye gittiği bir türlü belirlenemez ve sonunda oldukça zor bir karar aşamasına gelinir. İkizlerden birisi yaşatılabilecektir ancak bunun seçimini yapmak da hayli zordur.

Mucize Doktor 19. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Bu arada Cerrahi Bölüm’ün bir nevi maskotu haline gelen 8 yalındaki tatlı kız çocuğu Betüş yine hastaneye yatar. Ali ile çok kısa süre içerisinde oldukça güzel bir ilişki kurarlar ve Ali, Betüş’ün ameliyatına girmek ister. Ama öncelikle Ferman tarafından tutulacağı zorlu sınavı başarı ile atlatması gerekmektedir.

Mucize Doktor 19. Bölüm izle, Mucize Doktor 19. Bölüm full izle, Mucize Doktor 19. Bölüm hd izle, Mucize Doktor 19. Bölüm tek parça izle, Mucize Doktor 19. Bölüm Son Bölüm izle, Mucize Doktor 19. Bölüm Yeni Bölüm izle, Mucize Doktor 19. Bölüm Özeti, Mucize Doktor 19. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status