Mucize 2 Aşk

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mucize 2 Aşk izle, 2014 yılında gösterime giren Mucize film devamı niteliğinde senaryo yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün Mucize 2 Aşk Full HD Tek Parça izle

Filmin Yönetmeni: Mahsun Kırmızıgül

Filmin Oyuncuları: Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 6 Aralık 2019

Filmin Süresi : 2 saat 9 dakika

Mucize 2 Aşk Fragmanı

Mucize 2 Aşk Film Fragmanı

Mucize 2 Aşk konusu;

Mucize 2 Aşk izle, 2014 yılında gösterime giren Mucize filminin devamı niteliğindeki Mucize 2 Aşk senaristliğini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı, engelli bir adam ile eşinin hikayesini anlatmaktadır. Aziz engelli birisidir ve görücü usulü bir evlilik yaparak Mızgin ile evlenmiştir. Aziz’in engelli olması eşini derinden etkilemektedir ve normal bir karı koca hayatı sürdürememektedir. Aziz engelli olması nedeniyle bakıma muhtaçtır. Mızgin köyde yaşadığı sorunlar nedeniyle Aziz ile birlikte köyden ayrılır ve yeni bir hayat kurmak amacı ile Batı’da bir kasabaya yerleşirler. Ne var ki gittikleri kasabada da yine sorunlar yakalarını bırakmaz. Ancak karı koca insanların sahip olduğu ön yargıları alt üst ederek yeni bir hayat kurmak için büyük çaba gösterirler. Aziz karısı Mızgin’e aşıktır ve ona olan sevgisi nedeniyle engellerinden kurtulmak, normal bir hayat yaşamak için çaba sarf etmeye başlar. Bu yolda onun en büyük destekçisi ise çok sevdiği karısı olacaktır.

Aziz çıktığı bu zorlu yolda öğretmenlik yapan Mahir ve sinemacı Bahattin’in büyük desteklerini görecektir. Eşi için zorlu bir mücadeleye girişen Aziz bir mucizeyi gerçekleştirebilecek mi? İzlerken duygu dolu anlar yaşayacağınız, gözyaşlarınızı tutamayacağınız harika bir film sizleri bekliyor. 2 saat 9 dakika süreye sahip film aralık ayının ilk haftasında vizyona girmiştir.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status