Mücadele Çıkmazı Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mücadele Çıkmazı izle; 2021 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Mücadele Çıkmazı tek parça ve full HD izlemek için tüm detaylar. Sokaklar da kağıt toplayarak yaşamını sürdüren Mehmet genç bir adamdır. Mücadele Çıkmazı Netflix filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Mücadele Çıkmazı filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Mücadele Çıkmazı film Hakkında

Mücadele Çıkmazı Filmi Türkiye yapımı film 15 Mart 2021′ da vizyona girecektir. Yerli Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Can Ulkay otururken yapımcılığını ve senaryosunu Ercan Mehmet Erdem kaleme almıştır. Mücadele Çıkmazı başrol oyuncu kadrosunu ise Çağatay Ulusoy, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 46 dakika olup, -‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Mücadele Çıkmazı filmi konusu

Mücadele Çıkmazı Film; Sokaklar da kağıt toplayarak yaşamını sürdüren Mehmet genç bir adamdır. Ona bu hayatta en büyük desteği veren, yol gösteren kişi ise Tahsin babadır. Mehmet’ in sıradan yaşamı bir anda hayatına küçük bir çocuğun girmesi ile değişmiştir. Mehmet’ in hayatına kaybolmuş 8 yaşında ki küçük bir çocuk Ali bir anda girivermiştir. Küçük çocuğun ailesini bulup onu yuvasına kavuşturabilmek için elinden geleni yapmaya çalışan Ali ile çocuk arasında zamanla bir bağ kurulmaya başlar.

Mücadele Çıkmazı izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Mücadele Çıkmazı film oyuncuları kimdir?

Çağatay Ulusoy
Emir Ali Doğrul
Ersin Arıcı
Turgay Tanülkü
Selen Öztürk

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status