Mr Mayor Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mr Mayor izle; 2021 Yapımı Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları, Mr Mayor tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Neil Bremer, yaşı geldiğini düşünerek emekli olmuş bir iş insanıdır. Mr Mayor Dizisi Fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Mr Mayor Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Mr Mayor Dizi Hakkında

Mr Mayor Dizisi 7 Ocak 2021 yayınlanan orjinal Dizisidir. Komedi türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Tina Fey, Robert Carlock otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Robert Carlock, Tina Fey almıştır. Mr Mayor başrol oyuncu kadrosunu ise Ted Danson, Holly Hunter, Vella Lovell gibi isimler süslemiştir. 5,7 ‘ lük Mr Mayor IMDb puanına sahiptir.

Mr Mayor izle Dizi Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Tanıtımı

Mr Mayor Dizi konusu

Mr Mayor Dizi; Neil Bremer, yaşı geldiğini düşünerek emekli olmuş bir iş insanıdır. Ancak evde oturmanın kendisine göre olmadığını düşünerek yaşadığı şehrin belediye başkanlığına aday olmaya karar verir. Bu kararı çevresince garipsenmiş kazanamayacağı ve üzüleceği görüşünde olmalarına rağmen Neil, başarıya ulaşarak yeni belediye başkanı olmuştur. Artık planlarında ki fikirleri hayata geçirmek için kolları sıvama zamanıdır. Ancak siyasetin hiç de daha önce ki yaşamına ve iş tecrübesine benzemediğini anlaması uzun sürmez. Konusunda uzman ve sıra dışı tarzı ile Arpi’ yi kendisine yardımcı olarak almasıyla artık çok daha güçlüdür.

Mr Mayor dizi Full izle, Tek Parça izle, Türkçe Dublaj izle

Mr Mayor Dizi oyuncuları kimdir?

Ted Danson
Holly Hunter
Vella Lovell
Mike Cabellon
Kyla Kenedy
Bobby Moynihan

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status