Moxie Konusu, Oyuncular | Netflix Fragman izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Uzun zamandır ne zaman vizyona gireceği merakla beklenen Moxie filmi nihayet sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Gerek filmde rol alan oyuncuları, gerek filmin konusu gerekse kısa süre önce yayınlanan film fragmanı beklentileri yükseltti. Moxie filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Moxie filmi ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığı zaman gerçekten ilgi çekici bir filmin izleyicileri beklediğini görmekteyiz. Film ile alakalı detaylı bilgiye haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Netflix’in Mart ayında yayınlamaya başladığı Moxie izleyicilerin beğenisine sunuldu. Moxie konusu, fragmanı, yorum ve yorumları, oyuncuları, türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, full hd izle tarzında yapacağınız aramaların tüm cevaplarını sitemizde bu yazı altında bulabilirsiniz.

Komedi ve dram türünde bir yapım olan Moxie filminde Vivian 16 yaşında ve utangaç bir kişiliğe sahiptir. Genelde dikkat çekmeyecek şekilde hareket etmektedir. Alycia okula yeni gelen bir öğrencidir. Vivian’a okuldaki diğer öğrencilerin hareketlerini incelemesini sağlar. Bir süre sonra Vivian, yaşamakta olduğu bu silik hayattan kurtulmak istediğini keşfeder. Vivivan, annesinin asi geçmişinden ilham alır ve bir dergi çıkarmaya karar verir. Okulundaki haksızlıkları ve ön yargıları ifşa eden bu dergi gizli bir şekilde ve yer altında basılmaktadır. Dergi kısa sürede büyük ilgi görür ve okulda hiç beklenmedik bir şekilde bir oluşum başlatır. Vivian artık bir devrimin ortasında yer almaktadır. Vivian artık o silik karakterden sıyrılır ve benzer sorunlar için mücadele eden diğer insanlar ile bir araya gelir.

DMCA.com Protection Status