Monster Hunter – Canavar Avcısı

Google News Abone Ol Sinefocus.com
691
Monster Hunter – Canavar Avcısı

Monster Hunter – Canavar Avcısı izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Monster Hunter – Canavar Avcısı tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Özel Birleşmiş Milletler askeri takımı Artemis kadın lideri ve maceraları konu ediliyor. Monster Hunter – Canavar Avcısı filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Monster Hunter – Canavar Avcısı filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Monster Hunter – Canavar Avcısı film Hakkında

Monster Hunter – Canavar Avcısı filmi 3 Aralık 2020 (Almanya) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Aksiyon Fantastik Macera türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Paul W.S. Anderson otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Paul W.S. Anderson, Kaname Fujioka almıştır. Monster Hunter – Canavar Avcısı başrol oyuncu kadrosunu ise Milla Jovovich, Tony Jaa, T.I. gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 39 dakika olup, 5,3 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Monster Hunter – Canavar Avcısı izle 2021 Netflix Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Monster Hunter – Canavar Avcısı film konusu

Monster Hunter – Canavar Avcısı film; Özel Birleşmiş Milletler askeri takımı Artemis kadın lideri ve maceraları konu ediliyor. Kahraman bir gün gizemli bir şekil de bir portaldan geçmiş nerede olduğunu bilmediği farklı bir gerçekliğe geçiş yapmıştır. Bu evren garip canavarlarca istila edilmiş oldukça tehlikeli bir durumdadır. Burada gezegeni bu canavarlardan temizlemekle görevli cesur Hunter’ ı ile tanışır. Artık ikili güç birliği yaparak canavarları yok etmek ve diğer galaksilere geçiş yapmalarını engellemek için amansız bir maceranın içine girmişlerdir.

Monster Hunter – Canavar Avcısı Full izle, HD izle, Tek Parça izle, Türkçe Dublaj izle

Monster Hunter – Canavar Avcısı film oyuncuları kimdir?

Milla Jovovich
Tony Jaa
Tip “T. I.” Harris
Meagan Good
Diego Boneta
Josh Helman
Jin Au-Yeung
Ron Perlman

Bir cevap yazın