Monos

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Monos Filmin Yönetmeni: Alejandro Landes

Filmin Oyuncuları: Julianne Nicholson, Moises Arias, Julian Giraldo

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 29 Kasım2019

Filmin Süresi : 1 saat 42 dakika

Monos Filmi konusu; Monos izle, Latin Amerika’nın dağlık bölgelerinde bir grup genç gerilla eğitimi almaktadır. Gençler kendilerine filmlerde gördükleri karakterlerin isimlerini seçmişlerdir. Rambo, Boom Boom, Smurf gibi. Bu grup kızlı erkekli bir ekiptir. Bu çocuklar bir örgüt tarafından dağlık bir bölgede insanları öldürmek amacıyla yetiştirilmekte ve eğitime tabi tutulmaktadır. Çocuklar gündüzleri ağır bir askeri eğitim alarak insan öldürmeyi öğrenirken geceleri bir başlarına kaldıkları zamanlarda ise kendi dünyalarına dönerler ve birlikte oyun oynamaya başlarlar ve gençliklerini yaşamaya başlarlar.

Monos izle | Monos Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Monos izle | Monos Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Günün birinde bir grup çocukları pusuya düşürür, onları ormanlık alana çeker. Çocuklar için işler içinden çıkılmaz bir duruma doğru sürüklenir. Aldıkları askeri eğitimi uygulamak ve peşlerinde olan ekibe karşı amansız bir mücadele vermek zorunda kalırlar. Kasım 2019 tarihinde gösterime girerek izleyiciler ile buluşan film 1 saat 42 dakikalık süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Contagion - Salgın Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle
Contagion – Salgın

Contagion - Salgın Filmin Orijinal İsmi: ContagionFilmin Vizyon Tarihi: 21 Ekim 2011Filmin Süresi: 106dkFilmin Türü: Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram, Gerilim,

Kapat
DMCA.com Protection Status