Mientras Dure la Guerra

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Mientras Dure la Guerra Filmin Yönetmeni: Alejandro Amenabar

Filmin Oyuncuları: Karra Elejalde, Eduard Fernandez, Santi Prego

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 28 Şubat 2020

Filmin Süresi : 1 Saat 47 Dakika

Mientras Dure la Guerra Filmi konusu; Mientras Dure la Guerra izle, Abre Los Ojos, The Sea Inside ve The Others gibi önemli yapımları sinema dünyasına kazandıran, İspanyol sinemasının önemli isimlerinden Alejandro Amenábar, bu yıl yeni filmi Mientras Dure la Guerra ile beyazperdeye geri dönüyor. Yönetmenin önceki filmleriyle aynı etkiyi yaratmayan son filmi Regression’dan tam dört yıl sonra çektiği Mientras Dure la Guerra, izleyicileri 1936’nın İspanya’sına götürüyor ve ülkedeki iç karışıklığın çözüleceğine inanarak ordunun başlattığı ayaklanmaya destek olan başarılı yazar Miguel de Unamuno’nun hikayesini beyazperdeye taşıyor. General Franco’nun güç kazanmasıyla birlikte İspanya İç Savaşı daha da kanlı bir hal alırken, o yıllarda Salamanca Üniversitesi’nin rektörü olan Unamuno’nun desteklediği bu savaştaki rolüyle yüzleşmesi gözler önüne seriliyor.

Mientras Dure la Guerra, 1936 yılında Salamanca, İspanya’da geçiyor ve ülkede yaşanan kanlı İç Savaş’tan kesitler sunuyor. Ülkesinde tanınmış bir yazar olan ve Salamanca Üniversitesi rektörlüğünü yürüten Miguel de Unamuno, ülkedeki kaotik ortamın çözülmesini ümit ederek ordunun başlattığı askeri isyanı destekler. Emri altındaki kuvvetleri isyana teşvik eden General Franco, bu sırada gizli bir savaş emri vermeyi planlamaktadır. İç Savaş’ın başlaması ve git gide daha kanlı bir hal alması neticesinde, orduyu destekleyen Unamuno, savaştaki kendi rolünü ve almış olduğu kararları sorgulamaya başlar. Mientras Dure la Guerra, Şubat 2020’de sinema severlerle salonlarda buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Sabit Kanca: Son Soru izle | Sabit Kanca: Son Soru Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Sabit Kanca: Son Soru

Sabit Kanca Son Soru Filmin Yönetmeni: Nuri Yıldız Filmin Oyuncuları: İsmail Baki Tuncer, Fırat Sobutay, Zerrin Sümer Filmin Türü: Komedi Filmin Vizyon Tarihi

Kapat
DMCA.com Protection Status