Midway

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Midway Filmin Yönetmeni: Roland Emmerich

Filmin Oyuncuları: Ed Skrein, Patrick Wilson, Woody Harrelson

Filmin Türü: Aksiyon, Savaş, Tarihi

Filmin Vizyon Tarihi : 29 Kasım2019

Filmin Süresi : 2 saat 19 dakika

Midway Filmi konusu; Midway izle,  Midway Muharebesi, 2. Dünya Savaşı’nda Japon İmparatorluğu ile Amerika Birleşik Devletleri arasında yaşanan bir muhaberedir. Filmde bu muharebede yaşananlar konu edilmektedir. Askerlerin gösterdikleri kahramanlıklar bu savaşın yön değiştirmesi ve kazanılmasında büyük katkı sağlamıştır. 2. Dünya Savaşının seyrini değiştiren savaşlardan birisi olan bu muhabere, savaşta yer alan askerlerin aldıkları kararlar ve gösterdikleri cesaret ile çok önemli bir mücadele halini almıştır.

Midway izle | Midway Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle
Midway izle | Midway Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Pearl Harbor’da alınan büyük darbe Amerikan askerlerinde bir nevi motivasyon sağlamıştır. Büyük bir istihbarat zaafiyeti ülkenin aldığı en büyük darbeye sebep olmuştur. Japonlar bu defa yine bir plan yapmaktadırlar ve bunun bir an önce çözümlenip önlem alınması gerekmektedir. Bir avuç cesur asker aldıkları kararlar ve gösterdikleri cesaret ile savaşın seyrini değiştireceklerdir. Aksiyon, Savaş ve Tarih kategorilerinde yer alan film 29 Kasım 2019 tarihinde izleyiciler ile sinema salonlarında buluşmuştur.

Midway Filmi, Midway 2019 Filmi izle, Midway Tek parça izle, Midway Full hd izle, Midway Filmi konusu, Midway Filmi oyuncuları, Midway Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status