Mendilim Kekik Kokuyor Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mendilim Kekik Kokuyor izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Mendilim Kekik Kokuyor tek parça ve full HD izlemek için tüm detaylar. Bir aşk hikayesi üzerinden Çanakkale Savaşı’na gönüllü katılan gençlerin yaşadıklarını anlatan Mendilim Kekik Kokuyor, Kemer ve Akseki bölgesinin birbirinden güzel mekanlarına Çanakkale Savaşlarının atmosferini taşıyor. Mendilim Kekik Kokuyor Netflix filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Mendilim Kekik Kokuyor filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Mendilim Kekik Kokuyor film Hakkında

Mendilim Kekik Kokuyor Filmi Türkiye yapımı film 6 Mart 2020 (Türkiye)’ da vizyona girecektir. Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Hüseyin Özden, Hakan Kurşun, Hakan Kursun otururken yapımcılığını ve senaryosunu A. Kadir Bozkurt kaleme almıştır. Mendilim Kekik Kokuyor başrol oyuncu kadrosunu ise Mehmet Çevik, Wilma Elles, Çetin Büyükakın isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 47 dakika olup, 3,8′ lük IMDb puanına sahiptir.

Mendilim Kekik Kokuyor izle 2020 Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Mendilim Kekik Kokuyor filmi konusu

Mendilim Kekik Kokuyor film; Bir aşk hikayesi üzerinden Çanakkale Savaşı’na gönüllü katılan gençlerin yaşadıklarını anlatan Mendilim Kekik Kokuyor, Kemer ve Akseki bölgesinin birbirinden güzel mekanlarına Çanakkale Savaşlarının atmosferini taşıyor. Senaryosu ödül kazanan filmde, kişisel öyküler üzerinden Çanakkale Savaşı anlatılırken, Anadolu insanının geleceği ve bağımsızlığı için yaptığı fedakarlıklar güçlü şekilde vurgulanıyor. Bir yanda hayatlarının baharında iki amcaoğlu ve aşık oldukları kasabanın en güzel kızı Elif, diğer yanda Çanakkale Savaşında ortaya konan varoluş mücadelesi.

Mendilim Kekik Kokuyor Film Fragmanı

Gerçek birer asker bile olmadan Anzak Koyu’nda esir düşen, ama umutlarını yitirmeyen gençler. Bu atmosferde Hasan ve Yusuf’un saflık ve cesaretlerine, işgalci kuvvetler arasında olan hemşire Beatrice’in merhamet ve sevgisi ekleniyor. Düşmanı değil, düşmanlığı ortadan kaldırmayı hedefleyen Mendilim Kekik Kokuyor filmi, insanlığa umut veren ulusal ve evrensel bir destan niteliğinde.

Mendilim Kekik Kokuyor Film Galası

Ödüllü senaryosu ile dikkat çeken Mendilim Kekik Kokuyor, bir aşk hikayesi üstünden Çanakkale’de savaşan gençlerin maceralarını konu alıyor. Filmde, kişisel öykülerin yanı sıra,  Çanakkale Savaşı boyunca Anadolu insanının cesareti ve fedakarlığı kuvvetli bir biçimde ortaya konuyor. Amcaoğlu olan Hasan ve Yusuf ile aşık oldukları kasabanın güzel kızı Elif’in hikayesi akarken, Çanakkale Savaşında sergilenen varoluş mücadelesi de perdeye yansıtılıyor.

Bu atmosferde Hasan ve Yusuf’un umut ve fedakarlıklarına, işgalci kuvvetlerde bulunan hemşire Beatrice’in merhamet dolu yaklaşımı eşlik ediyor. Düşmanı değil, düşmanlığı ortadan kaldırmayı amaçlayan Mendilim Kekik Kokuyor, insanlığı umutlarını diri tutmaya cesaretlendiren özenli bir film. Mendilim Kekik Kokuyor, Mart 2020’de vizyona girecek.

Mendilim Kekik Kokuyor Film Full izle, HD izle, Tek Parça izle

Mendilim Kekik Kokuyor film oyuncuları kimdir?

Basar Alemdar – Yuzbasi Frederick
Tarik Bayrak – Hasan
Bugse Bilgen – Elif
Cetin Buyukakin – Ressan Cyrill
Gurkan Colaker – Istanbullu
Hakan Devrim – Yusuf
Wilma Elles – Hemsire Beatrice
Mike Mitchell – Anzac Askeri
Azer Selte – Yuzbasi Adnan
Ozgun Uzunali – Anzak Askeri
Mehmet Çevik – Rustem Cavus

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status