Menajerimi Ara 28. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Menajerimi Ara 28. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Menajerimi Ara 28. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Menajerimi Ara 28. Bölüm 7 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Menajerimi Ara Geçen Bölüm Özeti

Menajerimi Ara 28. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Dicle’yle çıkan haberlerin ardından Barış’ın yapacağı hamleler herkes için işleri daha çok zorlaştırır. Feris’in hamileliğini öğrenen Serkan, bunun üzerine ona yaklaşmanın yollarını arar. Barış’ın annesi Ayla’nın gelişi ise Dicle ve Barış’ı etkiler. Çınar ve Feris, yeni işleri için gizli planlar yaparken sürpriz bir isme yakalanırlar.

Bu durum, Feris’in kendisiyle ilgili bir gerçeği itiraf etmesine neden olur. Dicle’nin, Ömer’le yapacağı sürpriz görüşme hiç beklenmedik olayların yaşanmasına sebep olur. Kıraç, bir oyuncusunun tiyatro provasında yaşadığı krizi çözmeye çalışırken, ajansın gündemindeki tazminat meselesi herkesi karşı karşıya getirir. Bu duruma sebep olan kişiyle ilgili yapacakları hamle ise merak konusu olur.

Menajerimi Ara 28. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara dizi konusu

‘Menajerimi Ara’ dizisi farklı senaryosu ile izleyicilere tam bir dizi keyfi yaşatıyor. Her bölümde farklı farklı ünlüyü konuk oyuncu olarak katan diziye konuk olan ünlüler kendi kimlikleri ile diziye konuk olmaktadırlar. Oyuncu ve menajerlerinin hayatlarına dokunulan dizi sizi bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Sinema sektörünün şağşağlı ışıkları altında yaşananlar, ego savaşları, hayaller hepsi ve daha fazlası ekran başında sizlere taşınıyor. İstanbul’ a dizi sektöründe çalışarak büyük başarılara imza atmayı hedefleyen hırslı bir stajyerin bu güç savaşlarının yer aldığı dünyaya girişi konu edilmektedir.

Hayallerinde bambaşka kurguladığı dünyayı canlı canlı yaşamaya başlayan Dicle’ nin bu sektörün hırslı ve acımasız yüzüyle baş başa kalmıştır. Ego Ajans, piyasanın en büyük menajerlik ajanslarından biridir. Ajansın beş ortağından biri olan Kıraç’ ın herkesten sakladığı sırrı bir anda karşısında belirdiğinde ne yapacağını bilemez ve ortalık iyice karışır. Antalya’ dan İstanbul’ a çalışmak için gelen Dicle, Kıraç’ ın herkesten sakladığı kızıdır. Babasından yardım talebini kabul etmeyip onu başından savuşturma çabaları Dicle’ nin ağrına gider ve bu durum onu çok hırslandırır.

Menajerimi Ara dizi oyuncuları kimdir?

Kıraç – Barış Falay
Feris – Canan Ergüder
Çınar – Fatih Artman
Peride – Ayşenil Şamlıoğlu
Dicle – Ahsen Eroğlu
Barış – Deniz Can Aktaş
Emrah – Semi Sırtıkkızıl
Gülin – Gamze Karaduman

Menajerimi Ara 28. Bölüm izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm full izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm tek parça izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm ne zaman, Menajerimi Ara 28. Bölüm kıyafetleri, Menajerimi Ara Dizisi 7 Mart 2021, Menajerimi Ara 28. Bölüm ilk sahne, Menajerimi Ara 28. Bölüm ön izleme, Menajerimi Ara dizisi Yeni Son Bölüm izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm canlı izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm kesintisiz izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm 720p izle, Menajerimi Ara 28. Bölüm 1080p izle

DMCA.com Protection Status