Menajerimi Ara 24. Bölüm full izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Menajerimi Ara 24. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Menajerimi Ara 24. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Menajerimi Ara 24. Bölüm 7 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Menajerimi Ara Geçen Bölüm Özeti

Menajerimi Ara 24. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Dicle’nin evinde yaşadığı beklenmedik olay herkesi telaşlandırırken Serkan’ın Gülben Ergen için istediği toplantı herkesi bir araya getirir. Gülben Ergen’in çözülmesi gereken karışık programı için EGO Ajans ilk kez takım halinde çalışır. Feris’in oyuncusunun sette yaşadığı gerginlikler işlerin karışmasına sebep olur.

Çınar’ın daha önce Gökçe Bahadır için ayarladığı filmlerin sözleşme ihlali EGO Ajans’ın geleceğini tehlikeye atarken, Kıraç Serkan’la ilgili araştırmalarına devam eder. Çınar bir yandan Serdar Ortaç, diğer yandan Gökçe Bahadır meselesi ile ilgilenirken, aldığı sürpriz kararla Serkan’ın karşısına çıkar. Feris yaşadıklarının etkisiyle hiç beklenmedik bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Çınar’ın öğrenecekleri ise herkesi çok şaşırtacaktır.

Menajerimi Ara 24. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 23. Bölüm izle full fragmanı 7 Şubat 2021 Tek parça

Menajerimi Ara dizi konusu

‘Menajerimi Ara’ dizisi farklı senaryosu ile izleyicilere tam bir dizi keyfi yaşatıyor. Her bölümde farklı farklı ünlüyü konuk oyuncu olarak katan diziye konuk olan ünlüler kendi kimlikleri ile diziye konuk olmaktadırlar. Oyuncu ve menajerlerinin hayatlarına dokunulan dizi sizi bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Sinema sektörünün şağşağlı ışıkları altında yaşananlar, ego savaşları, hayaller hepsi ve daha fazlası ekran başında sizlere taşınıyor. İstanbul’ a dizi sektöründe çalışarak büyük başarılara imza atmayı hedefleyen hırslı bir stajyerin bu güç savaşlarının yer aldığı dünyaya girişi konu edilmektedir.

Hayallerinde bambaşka kurguladığı dünyayı canlı canlı yaşamaya başlayan Dicle’ nin bu sektörün hırslı ve acımasız yüzüyle baş başa kalmıştır. Ego Ajans, piyasanın en büyük menajerlik ajanslarından biridir. Ajansın beş ortağından biri olan Kıraç’ ın herkesten sakladığı sırrı bir anda karşısında belirdiğinde ne yapacağını bilemez ve ortalık iyice karışır. Antalya’ dan İstanbul’ a çalışmak için gelen Dicle, Kıraç’ ın herkesten sakladığı kızıdır. Babasından yardım talebini kabul etmeyip onu başından savuşturma çabaları Dicle’ nin ağrına gider ve bu durum onu çok hırslandırır.

Menajerimi Ara dizi oyuncuları kimdir?

Kıraç – Barış Falay
Feris – Canan Ergüder
Çınar – Fatih Artman
Peride – Ayşenil Şamlıoğlu
Dicle – Ahsen Eroğlu
Barış – Deniz Can Aktaş
Emrah – Semi Sırtıkkızıl
Gülin – Gamze Karaduman

Menajerimi Ara 24. Bölüm izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm full izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm tek parça izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm ne zaman, Menajerimi Ara 24. Bölüm kıyafetleri, Menajerimi Ara 24. Bölüm ilk sahne, Menajerimi Ara 24. Bölüm ön izleme, Menajerimi Ara dizisi Yeni Son Bölüm izle, Menajerimi Ara Dizisi 31 Ocak 2021, Menajerimi Ara 24. Bölüm canlı izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm kesintisiz izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm 720p izle, Menajerimi Ara 24. Bölüm 1080p izle

DMCA.com Protection Status