Menajerimi Ara 22. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
35
Menajerimi Ara 22. Bölüm

Menajerimi Ara 22. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Menajerimi Ara 22. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Ego Ajans’ ta tüm dengeleri sarsacak haber Kıraç’ ın Dicle’ nin gerçek babası olduğunu açıklaması ile gündeme bomba gibi oturur. Menajerimi Ara 22. Bölüm 24 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Menajerimi Ara Geçen Bölüm Özeti

Menajerimi Ara 22. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ego Ajans’ ta tüm dengeleri sarsacak haber Kıraç’ ın Dicle’ nin gerçek babası olduğunu açıklaması ile gündeme bomba gibi oturur. Kıraç’ ın başında ki sorunlar sadece Mayda ve Beren ile yüzleşerek son bulacak gibi değil, aynı zaman da Serkan’ ın hamlesiyle de ajanstaki yeri tehlikeye girmiştir.

Menajerimi Ara 22. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 24 Ocak 2021

Herkes Dicle’ ye karşı tepkiliyken o ise bir yandan babasını ayağa kaldırmak için uğraşıp diğer yandan herşeyi düzene sokacak tehlikeli bir mücadele içindedir. Dicle’ nin bu zorlu mücadelesin de en büyük destekçisi ise Barış olmuştur.

Menajerimi Ara 22. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 22. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Menajerimi Ara dizi konusu

Menajerimi Ara’ dizisi farklı senaryosu ile izleyicilere tam bir dizi keyfi yaşatıyor. Her bölümde farklı farklı ünlüyü konuk oyuncu olarak katan diziye konuk olan ünlüler kendi kimlikleri ile diziye konuk olmaktadırlar. Oyuncu ve menajerlerinin hayatlarına dokunulan dizi sizi bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Sinema sektörünün şağşağlı ışıkları altında yaşananlar, ego savaşları, hayaller hepsi ve daha fazlası ekran başında sizlere taşınıyor. İstanbul’ a dizi sektöründe çalışarak büyük başarılara imza atmayı hedefleyen hırslı bir stajyerin bu güç savaşlarının yer aldığı dünyaya girişi konu edilmektedir.

Hayallerinde bambaşka kurguladığı dünyayı canlı canlı yaşamaya başlayan Dicle’ nin bu sektörün hırslı ve acımasız yüzüyle baş başa kalmıştır. Ego Ajans, piyasanın en büyük menajerlik ajanslarından biridir. Ajansın beş ortağından biri olan Kıraç’ ın herkesten sakladığı sırrı bir anda karşısında belirdiğinde ne yapacağını bilemez ve ortalık iyice karışır. Antalya’ dan İstanbul’ a çalışmak için gelen Dicle, Kıraç’ ın herkesten sakladığı kızıdır. Babasından yardım talebini kabul etmeyip onu başından savuşturma çabaları Dicle’ nin ağrına gider ve bu durum onu çok hırslandırır.

Menajerimi Ara dizi oyuncuları kimdir?

Kıraç – Barış Falay
Feris – Canan Ergüder
Çınar – Fatih Artman
Peride – Ayşenil Şamlıoğlu
Dicle – Ahsen Eroğlu
Barış – Deniz Can Aktaş
Emrah – Semi Sırtıkkızıl
Gülin – Gamze Karaduman

Bir cevap yazın