Menajerimi Ara 21. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Menajerimi Ara 21. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Menajerimi Ara 21. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Menajerimi Ara 21. Bölüm 17 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Menajerimi Ara 21. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Menajerimi Ara 21. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Menajerimi Ara 21. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Menajerimi Ara 21. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Menajerimi Ara 21. Bölüm izle | Fragmanı, Konusu, Özeti, Tanıtımı 17 Ocak 2021

Menajerimi Ara Geçen Bölüm Özeti

Menajerimi Ara 21. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Barış ve Dicle arasında ki romantik yakınlaşma onlar için yepyeni bir başlangıcın habercisi gibi dursa da aslında herşey o kadar da kolay olmayacaktır. Yılbaşı akşamı almış olduğu haberin etkisini Kıraç henüz hazmedememiştir. Serkan ise hemen harekete geçmiş ve Ego Ajans’ da yeni bir dönem inşa eder. Feris ve Kıraç yönetmen ve oyuncu küslüğünü sona erdirmek için uğraşırken Dicle’ nin sürpriz çıkışı şok etkisi yaratır.

Menajerimi Ara 21. Bölüm izle | Tek Parça izle, Full izle

Dicle’ nin bu çıkışı işler iyice karışmıştır ve bu durumun faturası Ego Ajansa ağıra patlar. Emir, aldığı teklif karşısında bir karar eşiğindedir. Zira almış olduğu teklif tüm hayatını baştan sonra etkileyecektir.

Menajerimi Ara dizi konusu

‘Menajerimi Ara’ dizisi farklı senaryosu ile izleyicilere tam bir dizi keyfi yaşatıyor. Her bölümde farklı farklı ünlüyü konuk oyuncu olarak katan diziye konuk olan ünlüler kendi kimlikleri ile diziye konuk olmaktadırlar. Oyuncu ve menajerlerinin hayatlarına dokunulan dizi sizi bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Sinema sektörünün şağşağlı ışıkları altında yaşananlar, ego savaşları, hayaller hepsi ve daha fazlası ekran başında sizlere taşınıyor. İstanbul’ a dizi sektöründe çalışarak büyük başarılara imza atmayı hedefleyen hırslı bir stajyerin bu güç savaşlarının yer aldığı dünyaya girişi konu edilmektedir.

Hayallerinde bambaşka kurguladığı dünyayı canlı canlı yaşamaya başlayan Dicle’ nin bu sektörün hırslı ve acımasız yüzüyle baş başa kalmıştır. Ego Ajans, piyasanın en büyük menajerlik ajanslarından biridir. Ajansın beş ortağından biri olan Kıraç’ ın herkesten sakladığı sırrı bir anda karşısında belirdiğinde ne yapacağını bilemez ve ortalık iyice karışır. Antalya’ dan İstanbul’ a çalışmak için gelen Dicle, Kıraç’ ın herkesten sakladığı kızıdır. Babasından yardım talebini kabul etmeyip onu başından savuşturma çabaları Dicle’ nin ağrına gider ve bu durum onu çok hırslandırır.

Menajerimi Ara dizi oyuncuları kimdir?

Kıraç – Barış Falay
Feris – Canan Ergüder
Çınar – Fatih Artman
Peride – Ayşenil Şamlıoğlu
Dicle – Ahsen Eroğlu
Barış – Deniz Can Aktaş
Emrah – Semi Sırtıkkızıl
Gülin – Gamze Karaduman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status