Menajerimi Ara 13. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Menajerimi Ara 13. Bölüm izle! Menajerimi Ara 13. Bölüm fragmanı full hd tek parça izle

Menajerimi Ara 13. Bölüm izle! StarTV ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor. Menajerimi Ara 13. Bölüm fragmanı full hd tek parça izlemek için son bölümünü merakla bekliyor. Menajerimi Ara 13. Bölümünde heyecan dorukta olacak! Peki ama Menajerimi Ara 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Menajerimi Ara 13. Bölüm tüm detayları!

‘Menajerimi Ara’ya ikinci kez konuk oyuncu olarak katılan İrem Derici, hayranlarının büyük ilgisini görerek onları sevindirdi. Yeni Bölüm de İrem Derici’ nin telefonun hacklenmesi ile olaylar iyice karışmıştır. Kendini doğruca Menajeri Feris’in ofisine atar. Aldıkları karar üzerine Derici, Dicle’yle birlikte savcılığa suç duyurusunda bulunmak üzere harekete geçerler. Savcılıkta magazincilere yakalanmamak ve bu olayın ortaya çıkmaması için büyük bir maceranın içine atarlar kendilerini.

Diğer taraftan ise Çınar, Ece’den Pınar Deniz’in yeni menajerinin Serkan olduğunu öğrenir. Öğrendiği bu haber ile adeta şok olmuştur. Barış ve Emir’in arasında ki bilinmeyen gerginlik ise artık iyice gözüne çarpmaya başlamıştır. Bu gerginliğin gerçek nedeninin ise aslında Dicle olduğunu öğrenmesi ise çok sürmez. Olaylar bunun üzerine daha da karmaşık bir hal almıştır.

Menajerimi Ara 13. Bölüm izle! Menajerimi Ara 13. Bölüm fragmanı full hd tek parça izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status