Memoria Film Konusu, Oyuncuları, imdb Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Memoria Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Memoria Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 11 Mart 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 6,6 Netflix film izle arasında yer alan sinema filmidir. Memoria film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 2 saat 16 dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Colombia’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Apichatpong Weerasethakul yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Tilda Swinton, Elkin Díaz, Jeanne Balibar gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Memoria filmi; Yönetmenliğini Apichatpong Weerasethakul’ ın yaptığı Dram türünde ki Memoria filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Kolombiya’da yaşayan kardeşinin hastalandığı haberini alan genç bir kadın kardeşinin yanına gitmek için yola koyulacaktır. Ancak bu seyahatinde başına gelecekleri hakkında hiçbir fikri yoktur. Kolombiya’ da Fransız bir arkeolog ve genç bir müzisyen ile yolları kesişmesi ile hayatında bambaşka yollar açılmaya başlamıştır. Bu şehre adapte olmakta oldukça güçlük çeken genç kadın her gece meydana gelen patlama seslerinden dolayı oldukça tedirgindir. Bu sırada garip bir balıkçı ile tanışması bu da yetmez gibi anlattıklarının üzerinde oluşturduğu duygular kadının kafasını iyice karışmasın neden olmuştur.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Apichatpong Weerasethakul oyuncu kadrosu; Tilda Swinton, Elkin Díaz, Jeanne Balibar gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Film izle arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Memoria Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Memoria, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status