Me Nokta Ali (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Me Nokta Ali Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Yerli komedi türünde bir yapım olan Me Nokta Ali, doğduğunda kendisine nüfus kağıdı çıkarılırken isminin yanlış yazılması ile hayata bir sıfır geride başlayan genç bir adamın yaşadığı birbirinden komik hikayelere yer verilmektedir.

Eylül 2021’de vizyona giren Me Nokta Ali filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

24 Eylül 2021 tarihinde sinema izleyicileri ile buluşan yerli komedi türündeki film, 1 saat 50 dakikalık süreye sahiptir. Yapımcılığını Tapmaz Company‘nin üstlendiği filmin dağıtımını ise TME Films yapmaktadır. Engin Akyıldırım‘ın yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise İlkin Oğuzhan Çakır, Merve Sevi, Hacı Ali Konuk, Ayhan Taş, Orçun Kaptan gibi isimler rol almaktadır.

Me Nokta Ali Filmi Konusu Nedir

Filmin ana kahramanı Me Nokta Ali, isminden de anlaşılacağı üzere bebekken nüfus müdürünün yaptığı hata nedeniyle ismi hayli garip olan bir gençtir. İsmi nedeniyle hayata bir sıfır geride başladığı gibi şimdiki hayatında da şanssızlıklar bir türlü yakasını bırakmamaktadır. Aklına gelen her şeyi pat diye söyleyen birisidir ve bu huyu da başına türlü dertler açmaktadır. Dedesinin vefat etmesi sonrasında bir şehir hastanesinde işe girer. Ancak Me Nokta Ali’nin hastaneyi birbirine katması çok da uzun sürmeyecektir. Bir de hastanede aşık olunca işler iyice karışacaktır.

Me Nokta Ali Filmi Oyuncuları

İlkin Oğuzhan Çakır, Merve Sevi, Hacı Ali Konuk, Ayhan Taş, Orçun Kaptan

Me Nokta Ali Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status