Mavzer Film Konusu, Oyuncuları, imdb Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Mavzer Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Mavzer Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 25 Şubat 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 6,2 Vizyon film izle arasında yer alan sinema filmidir. Mavzer film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 26 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Fatih Özcan yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Serhat Kılıç, Ozan Çelik, Seda Türkmen, Burçak Dilekli, Ahmet Aydın gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Mavzer filmi; Yönetmenliğini Fatih Özcan’ ın yaptığı Dram türünde ki Mavzer filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Mustafa, İç Anadolu’ nun bir köyün de yaşayan kendi halin de bir köylüdür. Bölgenin zor şartlarında geçim mücadelesi veren adamın öyküsü anlatılmaktadır. Koyunları olan ve geçimini hayvancılık ile sağlayan adam zorlu hava şartları ve kurtların sürüsüne saldırmalarından zorlu mücadeleler vermektedir. Bir sabah oğlu ile yine hayvanlarının yanına gittiğinde bir kurt sürüsünün saldırısına uğrar ve bir çok koyunu ve oğlunu kaybeder. Bunun üzerine Veysi, çareyi daha iyi bir silah olan Mavzer almaya karar verir.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Fatih Özcan oyuncu kadrosu; Serhat Kılıç, Ozan Çelik, Seda Türkmen, Burçak Dilekli, Ahmet Aydın gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Film izle arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Mavzer, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status