Masumlar Apartmanı 37.Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
35
Masumlar Apartmanı 37.Bölüm

Masumlar Apartmanı 37.Bölüm izle; TRT1 Fragmanı full hd izle Özeti, Tanıtımı, Masumlar Apartmanı 37.Bölüm 8 Haziran 2021 Tek Parça izle detayları. Masumlar Apartmanı 37.Bölüm 8 Haziran 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Masumlar Apartmanı Geçen Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı 37.Bölüm izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar) yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeştir. Kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da bulunduğu bu aileyle dünya arasındaki tek gerçek bağlantıdır. Han’ın tüm hayat amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır. Ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Farah Zeynep Abdullah) gördüğü anda değişecek, aşk; Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacaktır.

Masumlar Apartmanı 37.Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı dizi konusu

Yerli dizi full hd izle, keyfini yaşatan günlük TV dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı En iyi dizi önerileri izle genel konusu şöyle; Masumlar Apartmanı dizisi; Gerçek bir yaşam öyküsü ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından esinlenerek … “Masum Apartman” İnci ve Han’ın hayatını ele alıyor. Yaşadıkları hayatla ilgili hikayelerden, psikolojik hayatta mücadele eden bir ailenin yaşadığı sıkıntılardan ve bu zorlukları aşmak için aile olmanın çabalarından oluşuyor. Veli dedesi ve ağabeyi ile birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah) bir kaza ile değişecek. İnci’nin karıştığı kazada Han (Birkan Sokullu) ve ailesi onu büyük sırlarla bekliyor. Hayatları takıntılarla dolu olan Han’ın kardeşleri Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk” İnci ile Han’ın her şeye rağmen ayrı kalmasına engel olur mu?

Masumlar Apartmanı dizi oyuncuları kimdir?

Birkan Sokullu – Han Derenoğlu
Farah Zeynep Abdullah – İnci Özdemir/Derenoğlu
Ezgi Mola – Safiye Derenoğlu
Merve Dizdar – Gülben Derenoğlu
Gizem Katmer – Neriman Derenoğlu
Metin Coşkun – Hikmet Derenoğlu
Açelya Devrim Yılhan – Hasibe Derenoğlu
Tansel Öngel – Naci Ataç
Atilla Şendil – Memduh
Emir Özden – Ege Özdemir
Mert Asutay – Haluk Özdemir
Ceren Yüksekkaya – Ela Özdemir
Esra Ruşan – Esra Şafak
Uğur Uzunel – Esat Bilen
Barış Bağcı – Cüneyt

Masumlar Apartmanı 37.Bölüm izle, Masumlar Apartmanı dizisi, Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle, Masumlar Apartmanı son bölüm izle, Masumlar Apartmanı 37.Bölüm full izle, Masumlar Apartmanı 37.Bölüm tek parça izle, Masumlar Apartmanı 37.Bölüm kıyafetleri, Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları, Masumlar Apartmanı 37.Bölüm fragmanı