Masumlar Apartmanı 24. Bölüm izle Full Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Masumlar Apartmanı 24. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz beklemektedir. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyasını yıkılır. Masumlar Apartmanı 24. Bölüm 2 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Masumlar Apartmanı Geçen Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı 24. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz beklemektedir. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyasını yıkılır. Safiye büyük bir krize girer.  Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kalır. İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döner, ancak ortalığı birbirine girmiş halde bulur. İsyan bayrağını çeken Neriman en çılgın maceralara hazırdır. Teras katında gizlice arkadaşlarını ağırlamak ister. Ancak gecenin bir vakti terasa çıkan dörtlüyü büyük bir tehlike beklemektedir. İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü karartır ve hayatını kökten değiştirecek bir adım atar.

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı dizi konusu

Masumlar Apartmanı dizisi; Gerçek bir yaşam öyküsü ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından esinlenerek … “Masum Apartman” İnci ve Han’ın hayatını ele alıyor. Yaşadıkları hayatla ilgili hikayelerden, psikolojik hayatta mücadele eden bir ailenin yaşadığı sıkıntılardan ve bu zorlukları aşmak için aile olmanın çabalarından oluşuyor.

Veli dedesi ve ağabeyi ile birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah) bir kaza ile değişecek. İnci’nin karıştığı kazada Han (Birkan Sokullu) ve ailesi onu büyük sırlarla bekliyor. Hayatları takıntılarla dolu olan Han’ın kardeşleri Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk” İnci ile Han’ın her şeye rağmen ayrı kalmasına engel olur mu?

Masumlar Apartmanı dizi oyuncuları kimdir?

Birkan Sokullu – Han Derenoğlu
Farah Zeynep Abdullah – İnci Özdemir/Derenoğlu
Ezgi Mola – Safiye Derenoğlu
Merve Dizdar – Gülben Derenoğlu
Gizem Katmer – Neriman Derenoğlu
Metin Coşkun – Hikmet Derenoğlu
Açelya Devrim Yılhan – Hasibe Derenoğlu
Tansel Öngel – Naci Ataç
Atilla Şendil – Memduh
Emir Özden – Ege Özdemir
Mert Asutay – Haluk Özdemir
Ceren Yüksekkaya – Ela Özdemir
Esra Ruşan – Esra Şafak
Uğur Uzunel – Esat Bilen
Barış Bağcı – Cüneyt

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm full izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm tek parça izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm ne zaman, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm kıyafetleri, Masumlar Apartmanı 2 Mart 2021, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm ilk sahne, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm ön izleme, Masumlar Apartmanı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm canlı izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm kesintisiz izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm 720p izle, Masumlar Apartmanı 24. Bölüm 1080p izle

DMCA.com Protection Status