Masumlar Apartmanı 18. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Masumlar Apartmanı 18. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Safiye’ nin dünyası İnci ile Han’ ın evlendikleri haberini almasıyla yıkılmıştır. Masumlar Apartmanı 17. Bölüm 19 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan son yeni bölüm fragmanında olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Masumlar Apartmanı 18. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. İşte, Masumlar Apartmanı 18. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Masumlar Apartmanı 18. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Masumlar Apartmanı Geçen Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı 18. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Safiye’ nin dünyası İnci ile Han’ ın evlendikleri haberini almasıyla yıkılmıştır. Hiçbirşeyden haberleri olmadan mutluluklarını açıklamak için apartmana gelirler. Naci, Safiye’ nin tekrar içine kapanık davranışlarını yanlış anlayıp farklı yorumlamaya başlamıştır.

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm FULL İzle Tek Parça Son Bölüm

Gülru, yanlış bir zamanlama ile yapmış olduğu davranış birçok şeyin birbirine girmesine neden olmuştur. Gülben ve evdekiler Safiye’ nin yeni bir kriz eşiğin de olduğunu fark etmeleri üzerine onu zaptetmek için çaresiz Han’ dan yardım istemek zorunda kalırlar. Han’ la evliliğin mutluluğunu yaşayacak yeni yuvaları için ev arayışın da ki İnci ise öğrendiği gerçek ile tüm hayalleri alt üst olmuştur.

Masumlar Apartmanı 18.Bölüm izle 19 Ocak 2021 Son Bölüm Full Tek Parça

Masumlar Apartmanı dizi konusu

Gerçek bir yaşam öyküsü ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından esinlenerek … “Masum Apartman” İnci ve Han’ın hayatını ele alıyor. Yaşadıkları hayatla ilgili hikayelerden, psikolojik hayatta mücadele eden bir ailenin yaşadığı sıkıntılardan ve bu zorlukları aşmak için aile olmanın çabalarından oluşuyor. Veli dedesi ve ağabeyi ile birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah) bir kaza ile değişecek. İnci’nin karıştığı kazada Han (Birkan Sokullu) ve ailesi onu büyük sırlarla bekliyor. Hayatları takıntılarla dolu olan Han’ın kardeşleri Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk” İnci ile Han’ın her şeye rağmen ayrı kalmasına engel olur mu?

Masumlar Apartmanı dizi oyuncuları kimdir?

Birkan Sokullu – Han Derenoğlu
Farah Zeynep Abdullah – İnci Özdemir/Derenoğlu
Ezgi Mola – Safiye Derenoğlu
Merve Dizdar – Gülben Derenoğlu
Gizem Katmer – Neriman Derenoğlu
Metin Coşkun – Hikmet Derenoğlu
Açelya Devrim Yılhan – Hasibe Derenoğlu
Tansel Öngel – Naci Ataç
Atilla Şendil – Memduh
Emir Özden – Ege Özdemir
Mert Asutay – Haluk Özdemir
Ceren Yüksekkaya – Ela Özdemir
Esra Ruşan – Esra Şafak
Uğur Uzunel – Esat Bilen
Barış Bağcı – Cüneyt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status