Masum Dizisi 76. Bölüm 6 Haziran Cumartesi Fragmanı izle

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kanal 7 ekranlarının sevilen yapımlarından birisi olan Hint Dizisi Masum 76. Bölüm 6 Haziran 2020 Cumartesi izlemek isteyenler haberimiz içeriğinde dizinin bu bölümünde neler olacak bulabilirler.

Masum Dizisi 76. Bölüm 6 Haziran 2020 Cumartesi Özeti

Masum dizisi 76. bölümünde Rashi’nin tavsiyesi üzerine Gopi, Ahem’e ait hediye kutularına Daval’ın dükkanının tanıtımını yapan broşürler koyacaktır. Ahem bunu anladığında Gopi’ye oldukça sinirlenir. Ancak Rashi olayı üzerine alır. Peki Rashi bunu ne için yapmıştır ?

Gopi, Rashi’nin yardımını almamaya karar vermiştir. Rashi ise Gopi’yi küçük düşürmek için her türlü fırsatı kullanmaktadır. Ahem, personeline hediye vermeyi düşünmektedir. Gopi, Rashi’nin de teşviği ile hazırlanan hediye kutularına Daval’ın dükkanının tanıtımının yapıldığı broşürleri koyar. Ahem bu nedenle iş ortaklarının karşısında küçük düşecektir. Bu nedenle de Gopi’ye oldukça kızacaktır.Rashi ise bu esnada gelir ve broşürleri kendisinin koyduğunu ifade eder. Ahem bunun üzerine Gopi’ye kızdığı için üzülür ancak özür dilemek yerine essiz kalır.

Mazum Dizisi 76. Bölüm 6 Haziran 2020 Cumartesi Fragmanı izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status