Maria ile Mustafa 11. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Maria ile Mustafa 11. Bölüm izle! Maria ile Mustafa 11. Bölüm fragmanı full hd tek parça izle

Maria ile Mustafa 11. Bölüm izle! ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor. Maria ile Mustafa 11. Bölüm fragmanı full hd tek parça izlemek için son bölümünü merakla bekliyor. Maria ile Mustafa 11. Bölümünde heyecan dorukta olacak! Peki ama Maria ile Mustafa 11. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Maria ile Mustafa 11. Bölüm tüm detayları!

Maria ile Mustafa’nın araları Eda’ nın bir anda yıllar sonra ortaya çıkması ile açılmıştır. Mustafa ise iki arada kalmış bir yandan Eda’ yı Galip’in elinden kurtarmaya çalışırken diğer yandan da kendini Maria ya anlatmaya çalışmaktadır. Tam herşey yoluna girer gibi olmuştur aralarında ki sorun çözülmek üzeredir ama bu sıra da Gonca ve Galip’in kurdukları plan ile herşey yeni baştan alt üst olur.

Zeyno, birşey fark etmiştir. Fark ettiği şey ise; Nisan ve Rüzgar’ın birlikte kaçtıklarıdır. Bunun üzerine hemen bu durumu Kudret’e anlatır.. Kudret yam ikisini de yakalamak üzeredir ki ikilinin almış oldukları karar herkes de şok etkisi yaratır. Nadire, Maria’nın Mustafa’ya olan aşkını da gördükten sonra Nihat’la ilgili bir karar almıştır. Ancak Nihat bu durum ile birlikte kendisiyle ilgili çok büyük bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Yıllardır gizemini koruyan bu gerçek Nadire ve Nihat’ ın ilişkisini nasıl etkileyecektir.

Maria ile Mustafa 11. Bölüm izle! Maria ile Mustafa 11. Bölüm fragmanı full hd tek parça izle

İclal, Çiçek’le yüzleşmek için gittiğinde beklenmedik bir olayla karşılaşır. Şahin’ in de oraya gelmesi ile iyice karma karışık olan olaylar Çiçek’ in aldığı kararın konağa bomba gibi düşmesi ile ortalık iyice karışmıştır

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status