Maraşlı 4. Bölüm izle full Fragmanı 1 Şubat 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
62
Maraşlı 4. Bölüm izle full Fragmanı 1 Şubat 2021 Tek Parça

Maraşlı 4. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Maraşlı 4. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Maraşlı, Mahur’ a onu öldürmek isteyen kişinin aslında ailesinden birisi olduğunu açıklar ve bu şüphelerinin neden kaynaklandığını belirtir. Maraşlı 4. Bölüm 1 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Maraşlı Geçen Bölüm Özeti

Maraşlı 4. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Maraşlı, Mahur’ a onu öldürmek isteyen kişinin aslında ailesinden birisi olduğunu açıklar ve bu şüphelerinin neden kaynaklandığını belirtir. Maraşlı, Savaş’ ın hapiste kalmayacağını yakın zaman da çıkarak kaldığı yerden devam edeceğini ve daha büyük tehlike yaratacağından emindir.

Maraşlı 4. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Maraşlı 1 Şubat 2021

Mahur, ailesinden birisinin ona zarar vereceği gerçeğine inanmakta zorlanmaktadır. Maraşlı, gerçeği bulmak ve ailesinin için de Mahur’ a zarar vermek isteyenin kim olduğunu öğrenmek için birlikte hareket etmeleri gerektiğini ona anlatmaya çalışmaktadır. Savaş, tam da tahmin edildiği gibi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılması üzerine artık herkes için büyük tehlike olarak görülürken özellikle de Mahur’ un hayatı daha da tehlikededir.

Maraşlı 4. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Maraşlı 4. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 4. Bölüm full izle

Maraşlı dizi konusu

Maraşlı, eski bir özel kuvvetler askeridir. Yaşadığı trajik olaylar ona görevini bıraktırmış, sakin ve sade bir hayat sürerek geçmişin acılarını küllendirmek istemektedir. Kitapları ve okumayı çok seven Maraşlı, İstanbul’ da açtığı sahaf dükkanı ile yaşamını ve geçimini sürdürmektedir. Cesur ve gözü pek eski bir asker olan Maraşlı, adaleti kendi doğruları ile geçerlidir. Geçmişte bir çok acı olay ile karşılaşmış olan Maraşlı, en büyük acıyı küçük kızı Zeliş’ in vurulduğu gün ile hayatı alt üst olmuştur. Hayatta ki tek gayesi artık kızını kurtarmaktır.

Birgün tesadüfen dükkanına gelen güzeller güzeli Mahur Türel’in hayatını nasıl etkileyeceğini ve değiştireceğinden habersizdir. Mahur o gün görmemesi gereken bir olaya tanıklı eder ve saldırıya uğrar. Maraşlı’ da tesadüfen olaya müdahil olur ve Mahur’ un hayatını kurtarır. Kader artık onların yollarını birdaha ayrılmamak üzere birleştirmiştir.

Maraşlı dizisi nerede çekiliyor

Maraşlı dizisi nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi sahneleri ağırlıklı olarak İstanbul Beyazıt bölgesin de ve İstanbul’un farklı semtlerinde çekimeleri sürdürülmektedir.

Maraşlı dizi oyuncuları kimdir?

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu dizinin kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Rojda Demirer, Cemil Büyükdöğerli, Serhat Kılıç, Melis İşiten, Neslihan Acar, Cihan Yenici, Türkü Su Demirel, Sinem Akyol, Bedriye Rosa Çelik ve Gizem Kala gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Burak Deniz, Maraşlı
Alina Boz, Mahur
Kerem Atabeyoğlu
Saygın Soysal
Rojda Demirer
Neslihan Acar
Cemil Büyükdöğerli
Ahmet Varlı
Melis İşiten
Serhat Parıl
Cihan Yenici
Sinem Akyol
Türkü Su Demirel
Gizem Kala
Bedriye Rosa Çelik
Serhat Kılıç

Maraşlı 4. Bölüm izle, Maraşlı 4. Bölüm full izle, Maraşlı 4. Bölüm tek parça izle, Maraşlı 4. Bölüm ne zaman, Maraşlı 4. Bölüm kıyafetleri, Maraşlı 4. Bölüm ilk sahne, Maraşlı 4. Bölüm ön izleme, Maraşlı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Maraşlı Dizisi 1 Şubat 2021, Maraşlı 4. Bölüm canlı izle, Maraşlı 4. Bölüm kesintisiz izle, Maraşlı 4. Bölüm 720p izle, Maraşlı 4. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın