Maraşlı 3. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
57
Maraşlı 3. Bölüm

Maraşlı 3. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Maraşlı 3. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Maraşlı, kızının saldırıya uğradığı konser olayını organize eden kişinin Türel ailesinden biri olduğuna emindir. Maraşlı 3. Bölüm 25 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Maraşlı Geçen Bölüm Özeti

Maraşlı 3. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Maraşlı, kızının saldırıya uğradığı konser olayını organize eden kişinin Türel ailesinden biri olduğuna emindir. Artık onun için ailede ki herkes bir şüphelidir. Aileye yakın olup bu kişiyi bulmak için Mahur’ u koruma görevini tekrar kabul eder.

Mahur, kendisine düzenlenen suikast girişiminden haberi olup korkmaması için saklanmıştır. Mahur, Maraşlı‘ nın tekrar koruması olmasından rahatsız olduğu için onu yıldırıp görevi bırakması için elinden gelen her şeyi yapmayı planlamıştır.

Maraşlı 3. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 25 Ocak 2021

Firuzan, Mahur‘ un çok kıymet verdiği annesinden kalan fidanlığı kendisinden habersiz kış bahçesine çevirmesi aralarında gerginlik yaşanmasına neden olur. Mahur’ un annesinin anılarına saygısızlık olarak gördüğü bu davranış üzerine çok üzülmüş ve bu zor anında yanın da Maraşlı’ yı bulmuştur.

Savaş, Aziz Bey’ e resimleri getirmesi için 24 saat vermiştir. Aksi taktir de Mahur’ u öldüreceği konusun da ona baskı yapmaktadır. Maraşlı, Aziz takas için buluşmuşlardır ancak herkesi bekleyen bir sürpriz olacaktır.

Maraşlı 3. Bölüm Fragmanı

Maraşlı dizi konusu

Maraşlı, eski bir özel kuvvetler askeridir. Yaşadığı trajik olaylar ona görevini bıraktırmış, sakin ve sade bir hayat sürerek geçmişin acılarını küllendirmek istemektedir. Kitapları ve okumayı çok seven Maraşlı, İstanbul’ da açtığı sahaf dükkanı ile yaşamını ve geçimini sürdürmektedir. Cesur ve gözü pek eski bir asker olan Maraşlı, adaleti kendi doğruları ile geçerlidir. Geçmişte bir çok acı olay ile karşılaşmış olan Maraşlı, en büyük acıyı küçük kızı Zeliş’ in vurulduğu gün ile hayatı alt üst olmuştur. Hayatta ki tek gayesi artık kızını kurtarmaktır.

Birgün tesadüfen dükkanına gelen güzeller güzeli Mahur Türel’in hayatını nasıl etkileyeceğini ve değiştireceğinden habersizdir. Mahur o gün görmemesi gereken bir olaya tanıklı eder ve saldırıya uğrar. Maraşlı’ da tesadüfen olaya müdahil olur ve Mahur’ un hayatını kurtarır. Kader artık onların yollarını birdaha ayrılmamak üzere birleştirmiştir.

Maraşlı dizisi nerede çekiliyor

Maraşlı dizisi nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi sahneleri ağırlıklı olarak İstanbul Beyazıt bölgesin de ve İstanbul’un farklı semtlerinde çekimeleri sürdürülmektedir.

Maraşlı dizi oyuncuları kimdir?

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu dizinin kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Rojda Demirer, Cemil Büyükdöğerli, Serhat Kılıç, Melis İşiten, Neslihan Acar, Cihan Yenici, Türkü Su Demirel, Sinem Akyol, Bedriye Rosa Çelik ve Gizem Kala gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Burak Deniz, Maraşlı
Alina Boz, Mahur
Kerem Atabeyoğlu
Saygın Soysal
Rojda Demirer
Neslihan Acar
Cemil Büyükdöğerli
Ahmet Varlı
Melis İşiten
Serhat Parıl
Cihan Yenici
Sinem Akyol
Türkü Su Demirel
Gizem Kala
Bedriye Rosa Çelik
Serhat Kılıç

Maraşlı 3. Bölüm izle, Maraşlı 3. Bölüm Tek Parça izle, Maraşlı 3. Bölüm full izle

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın