Malcolm & Marie

Google News Abone Ol Sinefocus.com
216
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Malcolm & Marie tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Malcolm & Marie, özel bir davet olan film galasına gitmişler ve gala bitiminde evlerine dönmüşlerdir. Malcolm & Marie filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Malcolm & Marie filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Malcolm & Marie film Hakkında

Malcolm & Marie filmi 5 Şubat 2021 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram Romantik türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Sam Levinson otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Sam Levinson almıştır. Malcolm & Marie başrol oyuncu kadrosunu ise Zendaya, John David Washington gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 46 dakika olup, – ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Malcolm & Marie izle Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Malcolm & Marie film konusu

Malcolm & Marie film; Malcolm & Marie, özel bir davet olan film galasına gitmişler ve gala bitiminde evlerine dönmüşlerdir. Galadan eve döndüklerinde ise aralarında beklenmedik bir tartışma çıkar. Bu tartışma sonucu aralarında ki ilişkiyi sorgulamaya başlayan çift tartışmanın sonunun nereye gideceğini bilmemektedir. Araların da ki tüm sorunları gün yüzüne çıkartmışlardır. Artık aşklarını ve ilişkilerini sınama boyutuna gelmişlerdir.

Malcolm & Marie Film full hd tek parça türkçe dublaj izle

Malcolm & Marie film oyuncuları kimdir?

Zendaya – Marie
John David Washington – Malcolm

Bir cevap yazın