Mahalleden Arkadaşlar

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Mahalleden Arkadaşlar Filmin Yönetmeni: Selçuk Aydemir

Filmin Oyuncuları: Alper Kul, Nurgül Yeşilçay

Filmin Türü: Komedi                                                                              

Filmin Vizyon Tarihi : 27 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Mahalleden Arkadaşlar Filmi konusu; Mahalleden Arkadaşlar izle, Selçuk Aydemir, 2015 yılında yazdığı kendi romanı Mahalleden Arkadaşlar’ı sinemaya kurguluyor ve projenin yönetmenliğini de üstleniyor. Filmin başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Alper Kul’u görüyoruz. Kardeş Payı, Çalgı Çengi, Üsküdar’a Giderken, Ailecek Şaşkınız gibi komedi film ve dizi dünyasında önemli bir konum elde eden yapımlarda imzası bulunan Selçuk Aydemir’in yeni filminde, Can Dostlar ve Bizim Köyün Şarkısı’nda oynayan minik oyuncu Esat Polat Güler de rol alıyor. Mahalleden Arkadaşlar’ın konusu, Küçükçekmece’de bulunan bir mahallede geçiyor. Selçuk, mahallenin reisi olan İsmet’in gözüne girmek istemektedir. Bunun için de yapmayacağı şey yoktur. Selçuk, bu uğurda iki arkadaşıyla beraber bir çete kurar ve mahallenin altını üstüne getirir.

Tabletlerin, akıllı telefonların olmadığı doksanlı yıllar. Belki de çocukların “çocuk” olduğu, çocuk gibi oynadığı son yıllar. Küçükçekmece’nin küçük bir mahallesinde kendisine idol olarak gördüğü mahallenin reisi İsmet’in gözüne, dahası çetesine  girmek için bin bir takla atan Selçuk’un, bu uğurda iki arkadaşıyla birlikte çete kurup, mahallenin altını üstüne getirmesinin mizah dolu hikayesi. Kardeş Payı, Düğün Dernek, İşler Güçler, Çalgı Çengi gibi unutulmaz film ve dizilerin senaristi Selçuk Aydemir, 9 yaşındaki bir çocuğun para kazanmak için bulduğu akıl almaz yöntemleri, yediği kazıkları, başarma hırsını, hayal kırıklıklarını ve bu hırs uğruna yaşadığı trajikomik anıları, yine 9 yaşında bir çocuğun bakış açısından paylaşıyor. Mahalleden Arkadaşlar, Mart 2020’de vizyona giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
The Hole In The Ground - Kuyu izle, The Hole In The Ground - Kuyu Fragmanı Full Hd Tek Parça izle, The Hole In The Ground - Kuyu 720p 1080p izle
The Hole In The Ground – Kuyu

The Hole In The Ground - Kuyu Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 14 Haziran 2019 Filmi

Kapat
DMCA.com Protection Status