Made in Italy – İtalyan Yazı Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Made in Italy – İtalyan Yazı izle; 2020 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Made in Italy – İtalyan Yazı tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Eşinden İtalya’ da miras kalan evin satış işlemleri ile ilgilenmek için araları kötü oğlu ile birlikte Londra’dan yola çıkarlar. Made in Italy – İtalyan Yazı filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Made in Italy – İtalyan Yazı filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Made in Italy – İtalyan Yazı film Hakkında

Made in Italy – İtalyan Yazı filmi 6 Ağustos 2020 (Macaristan) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda James D’Arcy otururken, yapımcılığını ve senaryosunu James D’Arcyn almıştır. Made in Italy – İtalyan Yazı başrol oyuncu kadrosunu ise Liam Neeson, Micheál Richardson, Lindsay Duncan gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 34 dakika olup, 5,7 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Made in Italy – İtalyan Yazı film konusu

Made in Italy – İtalyan Yazı film; Eşinden İtalya’ da miras kalan evin satış işlemleri ile ilgilenmek için araları kötü oğlu ile birlikte Londra’dan yola çıkarlar. Sanatçı olan çek eşinin vefat etmesinin üzerine oğlu Jack ile birlikte miras kalan evi satmak için Londra’dan İtalya’ya gelmişlerdir. Aralarının iyi olduğu zamanlar da çok güzel vakit geçirdikleri evi bu kadar kötü durumda olmasını beklemiyorlardı. Satmadan önce evi onarmak ve öyle satmaya karar verirler. Bu süreç için de baba ve oğul arasında ki buzlar erimeye başlamıştır.

Made in Italy – İtalyan Yazı film oyuncuları kimdir?

Liam Neeson – Robert Foster
Micheál Richardson – Jack Foster
Valeria Bilello – Natalia
Lindsay Duncan – Kate
Marco Quaglia – Luigi
Gian Marco Tavani – Marzio
Helena Antonio – Raffaella
Flaminia Cinque – Deli Owner

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status