Lupin

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Lupin izle; 2021 Yapımı Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları Lupin tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Lupin Dizisi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Lupin Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde. Assane Diop, daha küçük yaşlarda yaşamı ağır bir darbe alarak hayatı başlı başına değişmiştir.

Lupin Dizi Hakkında

Lupin Dizii 8 Ocak 2021 yayınlanan Netflix orjinal Dizisidir. Dram polisiye türünde ki Dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Marcela Said, Ludovic Bernard, Louis Leterrier otururken, yapımcılığını ve senaryosunu George Kay, François Uzan almıştır. Lupin başrol oyuncu kadrosunu ise Omar Sy, Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme gibi isimler süslemiştir. 7,7 ‘ lük Lupin IMDb puanına sahiptir.

Lupin izle | Netflix Dizi Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Tanıtımı

Lupin Dizi konusu

Lupin Dizi; Assane Diop, daha küçük yaşlarda yaşamı ağır bir darbe alarak hayatı başlı başına değişmiştir. Babası işlemediği bir suçtan dolayı hüküm giymiştir. Daha küçük yaşlarda tek başına yaşam savaşı vermeye başlamıştır. Babasının ölümü üzerine koca dünya da tek başına kalan Assane Diop, artık hayatta tek bir amacı vardır. Oda babasının hayatına kast edenlerden intikam almak. Bu olayın üzerinden tam 25 yıl geçmiştir ve o dönemin Paris’ in de kahramanı “Arsène Lupin” ilham alarak büyük bir savaş başlatır.

Lupin Netflix dizi izle, Full izle, Tek Parça izle

Lupin Dizi oyuncuları kimdir?

Omar Sy – Assane Diop
Vincent Londez – Captain Romain Laugier
Ludivine Sagnier – Claire
Clotilde Hesme – Juliette Pellegrini
Nicole Garcia – Anne Pellegrini
Hervé Pierre – Hubert Pellegrini
Soufiane Guerrab – Youssef Guedira
Antoine Gouy – Benjamin Ferel
Fargass Assandé – Babakar Diop
Shirine Boutella – Lieutenant Sofia Belkacem
Etan Simon – Raoul

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status