Love, Death & Robots 2.Sezon

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Love, Death & Robots 2.Sezon izle, 2021 Netflix Fantastik, Bilimkurgu, Animasyon Dizi fragmanı full hd izle, Love, Death & Robots 2.Sezon Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

Love, Death & Robots 2.Sezon Dizi Hakkında

Love, Death & Robots 2.Sezon dizisi 2021 yayınlanan Netflix dizisidir. Love, Death & Robots 2.Sezon Fantastik, Bilimkurgu, Animasyon türünde ki en iyi dizi fragman izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Love, Death & Robots 2.Sezon dizi yönetmeni koltuğunda Tim Miller otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Tim Miller tarafından kaleme almıştır. Love, Death & Robots 2.Sezon dizi oyuncuları ise Scott Whyte, Nolan North, Emily O’Brien, Fred Tatasciore, Matthew Yang King, Michelle C. Bonilla, Chris Cox, Ike Amadi, Noshir Dalal, Charlotte Hervieux gibi isimler süslemiştir. Love, Death & Robots 2.Sezon IMDb puanı 8,5 olarak güncellenmiştir.

Love, Death & Robots 2.Sezon Dizi konusu

Love, Death & Robots 2.Sezon Dizi; Emmy ödüllü antoloji dizisi yepyeni bölümleri ile 2.Sezon da hayranları ile buluştu. Love, Death & Robots, animasyon türünde ki Netflix dizisi 2.sezon 8. bölüm ile dizi severler ile buluştu. Her bölümde farklı bir maceraya adım atılan birbirinden bağımsız bölümlerden oluşan dizi ilk sezonu büyük ilgi görmüştü. Yine yeni sezon da da artan bir ilgi ile takip edileceği ön görülmektedir.

Love, Death & Robots 2.Sezon Dizi Fragmanı

Love, Death & Robots 2.Sezon Dizi Oyuncuları

Scott Whyte – Future Nazi
Nolan North – Detective Briggs
Emily O’Brien – Eve
Fred Tatasciore
Matthew Yang King – Adult Liang
Michelle C. Bonilla
Chris Cox – Bob
Ike Amadi
Noshir Dalal
Charlotte Hervieux

DMCA.com Protection Status