Licorice Pizza Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı İzle Tüm Detaylar

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Licorice Pizza filmi izlemek için film ile ilgili olarak ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, konusu, oyuncuları, yorumları, ekşi, IMDB puanı, fragmanı, full hd gibi yapacağınız aramalara ilişkin detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz. Dram ve Komedi kategorisinde yer alan film 1970’li yıllarda genç bir çocuk oyuncunun hikayesini konu almakta.

Licorice Pizza Filmi Ne Zaman Vizyon Tarihi

Yönetmenliğini Paul Thomas Anderson‘nun üstlendiği baş rollerinde ise Cooper Hoffman, Alana Haim, Bradley Cooper, Benny Safdie, Sean Penn‘ın yer aldığı Licorice Pizza filminin vizyon tarihi 7 Ocak 2022 olarak duyuruldu. Dram ve Komedi türündeki filmin süresi ise 2 saat 13 dakika.

Licorice Pizza Filmi Konusu

Paul Thomas Anderson‘nun senaryosunu yazdığı aynı zamanda yönetmenliğini üstlendiği komedi ve dram türündeki film 1970’li yıllarda geçmektedir. Los Angeles’ın San Fernando Vadisi’nde lise öğrenimine devam etmekte olan bir çocuğun oyuncu olma ve büyüme hikayesi konu edilmektedir. 2022 yılında vizyona giren filmler arasında En iyi film önerileri arasında yer alan filmin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Licorice Pizza Filmi Fragmanı İzle

DMCA.com Protection Status