Lara

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Lara Filmin Yönetmeni: Jan-Ole Gerster

Filmin Oyuncuları: Corinna Harfouch, Tom Schilling, Andre Jung

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 27 Aralık 2019

Filmin Süresi : 1 saat 38 dakika

Lara Filmi konusu; Lara izle, 60. yaş dönümünü kutlayacaktır ancak onun bu doğum günü diğer doğum günlerine nazaran daha da büyük bir anlam ve önem arz etmektedir. Lara bir erkek çocuğuna sahiptir ve ismi Viktor’dur. Tesadüfe bakın ki annesinin 60. Doğum gününde Viktor’da ilk piyano konserini verecektir. Lara yıllarca oğlu Viktor için bir müzik kariyeri planlamıştır ve oğlunun ilk konserinin kendi doğum gününe rastlaması nedeniyle oldukça mutludur. Lara oldukça mutlu ve heyecanlı olmanın yanı sıra biraz da endişelidir. Bu endişesinin en büyük nedenlerinden birisi oğlunun vereceği bu konserin nasıl bir ilgi göreceğidir. Lara konsere bir hafta kala oğlu ile iletişim konusunda sorunlar yaşamaya başlar ve konserin beklenilenden sönük kalacağını düşünerek harekete geçmeye karar verir.

Oğlu Viktor’un piyano resitali için satışa konulan ve satılmayan biletlerin tamamını alır ve bu biletleri tanıştığı kişilere hediye ederek konsere gelmeleri için onları davet etmeye başlar. Amacı oğlunun bu ilk piyano konserinin görkemli bir şölene dönüşmesini sağlamaktır. Ancak işler hiç Lara’nın istediği şekilde ilerlemez ve olaylar bir anda hiç beklenmedik bir şekilde Lara’nın kontrolünden çıkmaya başlar. 2019 yılının son haftasında vizyona giren Lara içerdiği duygu yüklü sahneler ile oldukça duygusal bir film olup drama türünde öğelere sahiptir. Filmin süresi 98 dakikadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yaşamın Kıyısında izle, Yaşamın Kıyısında Filmi Konusu, Oyuncuları, Yaşamın Kıyısında Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izle 720p 1080p
Yaşamın Kıyısında

Yaşamın Kıyısında Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 26 Ekim 2007 Yönetmeni : Fatih Akın Oyuncu Kadrosu

Kapat
DMCA.com Protection Status