Lanetli Kardeş – Dark Sister

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Lanetli Kardeş – Dark Sister Filmin Yönetmeni: Sam Barrett

Filmin Oyuncuları: Amanda Woodhams, Liam Graham, Nicola Bartlett

Filmin Türü: Korku, Gerilim

Filmin Vizyon Tarihi : 31 Ocak2020

Filmin Süresi : 1 saat 36 dakika

Lanetli Kardeş – Dark Sister Filmi konusu; Lanetli Kardeş – Dark Sister izle, Cassie, genç bir kadındır ve sanatçıdır. Rüyalarında korkunç şeyler görmekte ve geceleri gördüğü bu rüyaları uyandığı zamanlarda tuvallere aktarmaktadır. Genç kadın geceleri rüyasında sürekli korkunç ve kasvetli olaylar görmekte, bu olaylar hep cinayetleri içermektedir. Genç kadın çizdiği bu resimlerin aslında işlenen gerçek cinayetler olduğunu kısa bir süre içinde anlar. Bu arada cinayetler artık yakın arkadaş çevresine aile üyelerine doğru kaymıştır. Cassie, çizdiği resimler ile cinayetleri işleyen kişi arasında bir bağ olduğunu görür. Cassie’nin bu yaşananlara son verebilmek, katili durdurabilmek için öncelikle geçmişi ile yüzleşmesi gerekmektedir.

Cassie, gördüğü korkunç rüyalarda işlenen cinayetleri tuvallere aktarmakta olup çalışma odası nerede ise tamamen bu tür resimler ile çevrili hale gelmiştir. Ancak enteresan olan şey kadının rüyalarında gördüğü ve resme aktardığı cinayetlerin gerçekleşiyor olmasıdır. Cinayetler artık en yakınında bulunan arkadaşları ve aile üyelerine kadar uzanmaya başlamıştır. Bu işi araştıran dedektif de Cassie’yi sorgulamış ve anlattıklarına her ne kadar itibar etmese de onu gözlem altında tutmaya karar vermiştir. Cassie’nin yaşanan bu cinayetleri durdurmak, katile ulaşmak için önce geçmişi ile yüzleşmesi gerekecektir. Korku ve gerilim türünde bir yapım olan film Ocak 2020 tarihinde gösterime girecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Batwoman izle, Batwoman fragman izle, Batwoman trailer, Batwoman promo
Batwoman 1.Sezon 12.Bölüm

Televizyon ekranlarının sevilen ve büyük beğeni ile takip edilen yapımlarından biri olan Batwoman 1.Sezon 12.Bölüm Türkçe Dublaj Orjinal izlemek isteyen

Kapat
DMCA.com Protection Status