Lanetli Anlaşma

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Lanetli Anlaşma izle, 2021 Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Lanetli Anlaşma filmi tek parça izle haber detayı. 23 Temmuz 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren Lanetli Anlaşma Filmi, Yerli Korku türünde bir yapım olup 1 saat 20 dakika süreye sahiptir.

Lanetli Anlaşma Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 23 Temmuz 2021

Filmin Türü : Yerli – Korku

Filmin Yönetmeni : Atakan Şatıroğlu

Filmin Oyuncuları : Alp Taş, Aslı Şimşek, Fırat Kaya, Çisem Yurtseven

IMDB Puanı : Henüz Belli Değil

Filmin Süresi : 1 saat 20 dakika

Lanetli Anlaşma izle, Filmi Konusu | Oyuncuları

Lanetli Anlaşma Filmi Konusu Nedir ?

Yerli korku türünde bir yapım olan film 23 Temmuz 2021 tarihinde ülke genelinde sinema salonlarında vizyona girmiştir. Yönetmenliğini Atakan Şatıroğlu’nun üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Alp Taş, Aslı Şimşek, Fırat Kaya, Çisem Yurtseven gibi isimler yer almaktadır. Film 1 saat 20 dakikalık süreye sahiptir.

İki kardeşe miras kalan bir villa vardır ve bu villa ruhlar ile doludur. İki kardeşin kendilerine miras kalan villada yaşadığı olaylar filmin ana konusunu oluşturmaktadır. Haluk ve Emin, iki kardeştir ve İzmir’de beraber yaşamaktadırlar. Babaları kendileri henüz küçük yaşta iken vefat etmiştir. İki kardeş de akrabaları ile uzun zamandır görüşmemektedirler. Günün birinde büyük amcaları İbrahim’in vefat ettiğini öğrenirler. Amcaları onlara Ege’de sakin bir kasabada bir villa miras bırakmıştır. Haluk ve Emin amcalarından kendilerine kalan bu villayı satmayı düşünürler. Ama satmadan önce keyfini çıkarmak ve güzel bir tatil yapmak isterler. Kız arkadaşlarını da yanlarına alarak villaya gelirler. Kardeşler kasabada iki genç kızdan hoşlanırlar ve yanlarındaki kız arkadaşlarını apar topar geri gönderirler. Ancak villa ruhlar ile doludur ve iki kardeşi korku dolu anlar beklemektedir. Sadakatsizliklerinin bedelini ödemek zorunda kalacaklardır.

Yerli korku türünde filmlerden hoşlanan sinemaseverlerin beğenerek izleyecekleri bir yapım.

Lanetli Anlaşma Film Fragmanı

DMCA.com Protection Status