La Casa de Papel: Kore Ne zaman, Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, Netflix izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

La Casa de Papel: Kore Ne zaman, Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, Netflix izle fragmanı full hd izle ve dizi yorumları, ekşi, imdb, Cast, Netflix trailer detayları.

La Casa de Papel: Kore Netflix Dizisi Ne Zaman Çıkacak

La Casa de Papel Netflix Dizisi Kore versiyonu ne zaman 2022 olarak açıklanan Kore Diziler, Aksiyon, Gerilim türünde İmdb Puanı: dizi 2022 Netflix arasında yer alan Dizidir. Dizin tanıtım fragmanı ile izleyicilerle dizin en güzel sahneleri paylaşıldı. Dizi yönetmeni Kim Hong-sun,Ryu Yong-jae,Kim Hwan-chae,Choe Sung-jun üstlenmiştir. Dizi oyuncuları ise Yoo Ji-tae, Kim Yunjin, Park Hae-soo, Jun Jong-seo, Lee Won-jong, Park Myung-hoon, Kim Seung-o, Kim Ji-hun, Jang Yoon-ju, Lee Joobeen, Lee Hyun-woo, Kim Ji-hoon, Lee Kyu-ho gibi başarılı isimler yer almıştır. Diziler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Dizi konusu nedir?

La Casa de Papel: Kore Netflix dizi; Yönetmenliğini Kim Hong-sun,Ryu Yong-jae,Kim Hwan-chae,Choe Sung-jun’ ın yaptığı Kore Dizileri, Aksiyon, Gerilim türünde ki La Casa de Papel: Kore dizisi Netflix izleyicisi ile buluşuyor. La Casa de Papel efsanesi yeni bir versiyonu ile hız kesmeden devam edecek. Kore versiyonu ile izleyiciler ile buluşacak olan Netflix tanıtımını yayınladı. Kore’ li gizemli profesör çok büyük bir soygun planı üzerin de çalışıyor. Bu tehlikeli soygun için en çılgın ekibi kurmayı planlamakta. Hedeflerinde Kore’ de basılan yeni tüm paraları ele geçirmektir. Profesör tam bir strateji dahisidir. Bu yeteneğini farklı bir konu da yani dünyanın en büyük soygunlardan birini planlamak için kullnıyor. Bu soygun için ise en az kendi gibi konusunun en iyilerini bir araya getirmek zorundadır. Hata payı sıfır olmalı. Profesör, Kuzey ve Güney Kore’ de yaşayan bir gurup hırsızı bir araya getirmek için harekete geçiyor.

Dizi Fragmanı

Dizi Oyuncuları kimdir?

Dizi yönetmeni Kim Hong-sun,Ryu Yong-jae,Kim Hwan-chae,Choe Sung-jun üstlendiği oyuncu kadrosu; Yoo Ji-tae, Kim Yunjin, Park Hae-soo, Jun Jong-seo, Lee Won-jong, Park Myung-hoon, Kim Seung-o, Kim Ji-hun, Jang Yoon-ju, Lee Joobeen, Lee Hyun-woo, Kim Ji-hoon, Lee Kyu-ho başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Netflix Dizileri arasında yer alan dizi konusunda aradığınız tüm bilgiler.

La Casa de Papel: Korean Netflix, Bridgerton Season 2 Kate Sheffield, Korean version cast, release date, trailer, full, watch online, cast, La Casa de Papel: Kore, izle, full izle, Türkçe Dublaj izle, Kore versiyonu ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status