La Casa de Papel 5.Sezon

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

La Casa de Papel 5.Sezon izle, Netflix 2021 Gerilim Dram Macera Dizi fragmanı full hd izle, La Casa de Papel 5.Sezon Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

La Casa de Papel 5.Sezon Dizi Hakkında

La Casa de Papel 5.Sezon dizisi 3 Eylül 2021 yayınlanan dizisidir. La Casa de Papel 5.Sezon Gerilim türünde ki en iyi yabancı dizi izle fragmanı ile en iyi sahneleri paylaşmış. La Casa de Papel 5.Sezon dizi yaratıcısı Álex Pina olarak kaydedilmiştir. La Casa de Papel 5.Sezon dizi oyuncuları ise Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Paco Tous, Alba Flores, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Maria Pedraza, Darko Peric, Kiti Mánver, Hovik Keuchkerian, Najwa Nimri ve Fernanda Cayo gibi isimler süslemiştir. En iyi dizi önerileri La Casa de Papel 5.Sezon IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

La Casa de Papel 5.Sezon Dizi konusu

La Casa de Papel 5.Sezon Dizi izle; Dizideki soyguncular kendi içlerinde şehirlerden oluşan kod adı barındırıyor. İleride meydana gelebilecek ve kötü sonuçlar doğurabilecek olayların önüne geçmek için ekipte bulunanlar dünya genelinde ünlü olan şehir isimleri ile çağırılıyor. Tokyo, Berlin, Denver, Helsinki, Moskova, Lizbon, Stockholm, Nairobi, Rio, Palermo, Oslo gibi şehir isimlerinin bulunduğu diziye yeni katılan kişilerin arasında İstanbul kod adında birinin olup olmayacağı ise merak edilenler arasında.

İspanya Merkez Bankası‘nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan Çete, Lizbon’u kurtarmayı başarmıştır ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör‘ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.”

Dizinin yaratıcısı Álex Pina ise final sezonu için şunları söyledi: “Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete’yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.”

Netflix paylaşımı, “Bu sadece bir kavga değil, savaşın ta kendisi. Direniş geri dönüyor! İlk beş bölüm 3 Eylül, son beş bölüm 3 Aralık 2021’de.” sözleriyle yaptı. 

La Casa de Papel 5.Sezon Dizi Fragmanı

La Casa de Papel 5.Sezon Dizi Oyuncuları

La Casa de Papel 5.Sezon Oyuncu kadrosunda Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Paco Tous, Alba Flores, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Maria Pedraza, Darko Peric ve Kiti Mánver gibi isimlerin yer aldığı dizinin yayınlanacak son sezonunda Hovik Keuchkerian, Najwa Nimri ve Fernanda Cayo gibi isimler yer alacak.

Úrsula Corberó
Álvaro Morte
Itziar Ituño
Pedro Alonso
Paco Tous
Alba Flores
Miguel Herrán
Jaime Lorente
Esther Acebo
Enrique Arce
Maria Pedraza
Darko Peric
Kiti Mánver
Hovik Keuchkerian
Najwa Nimri
Fernanda Cayo

La Casa de Papel 5.Sezon izle, La Casa de Papel 5.Sezon full izle, La Casa de Papel 5.Sezon hd izle, La Casa de Papel 5.Sezon Türkçe Dublaj izle, La Casa de Papel 5.Sezon Tek Parça izle, La Casa de Papel 5.Sezon Fragmanı izle, La Casa de Papel 5.Sezon dizi oyuncuları, La Casa de Papel 5.Sezon dizi konusu, La Casa de Papel 5.Sezon imdb puanı

DMCA.com Protection Status