La Casa De Papel 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

La Casa De Papel Yeni | 4. Sezon Ne Zaman , Saat Kaçta Başlayacak ?

Netflix ekranlarının sevilen ve dünya çapında üne sahip dizisi La Casa De Papel’in merakla beklenen 4. sezonu nihayet ekranlara geliyor. Dizi yayınlanan 3 sezonu boyunca milyonları ekranlara kilitlemeyi başardı. Bildiğiniz gibi 3. sezonun sona ermesinden bu yana epey bir vakit geçti ve dizinin 4. sezonu ile ilgili duyurular yapıldı, bu sezona ait fragmanlar gösterime girdi. Milyonlar merak içinde dizinin yeni bölümünün başlamasını bekliyor.

Bu dönemde merak edilen sorulardan birisi de La Casa De Papel Yeni | 4. Sezon Ne Zaman , Saat Kaçta Başlayacak sorusu. Dizinin fanları internette en çok bu sorunun cevabını aramaktalar.

La Casa De Papel dizisi bu sezonda daha önceki sezonlarda olduğu gibi Netflix ekranlarında yayınlanacak. La Casa De Papel 4. Sezon 1. Bölümü 3 Nisan 2020 tarihinde saat 10:00 da yayınlandı. Dizinin 9 bölümden oluşacağı tahmin edilmektedir.

Dizinin başrollerinde Profesör rolünde Alvaro Morte, Tokyo rolünde Ursula Corbero, Denver rolünde Jaime Lorente, Rio rolünde Miguel Herran, Raquel rolünde Itziar Ituno yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status