Kuzey Yıldızı 50. Bölüm izle Full Fragmanı 6 Şubat 2021 Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kuzey Yıldızı 50. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kuzey Yıldızı 50. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Alışveriş sırasında Nahide’nin doğum sancılarının başladığı tanıtımda paniğe kapılan Sefer’in telaşlı halleri izleyenleri güldürüyor. Kuzey Yıldızı 50. Bölüm 6 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kuzey Yıldızı 50. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kuzey Yıldızı 50. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Alışveriş sırasında Nahide’nin doğum sancılarının başladığı tanıtımda paniğe kapılan Sefer’in telaşlı halleri izleyenleri güldürüyor. Kuzey Yıldızı 50. Bölüm 6 Şubat 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kuzey Yıldızı Geçen Bölüm Özeti

Kuzey Yıldızı 50. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Alışveriş sırasında Nahide’nin doğum sancılarının başladığı tanıtımda paniğe kapılan Sefer’in telaşlı halleri izleyenleri güldürüyor. İki aşık Kuzey ve Yıldız’ın restoran konusunda inatlaşmasında Kuzey galip gelirken, Yıldız’ın düşünceli hali dikkat çekiyor.

Kuzey Yıldızı izle, 50. Bölüm izle, Tek Parça izle, Full izle

Yıldız’ın hamile olduğu haberinin verildiği tanıtımda tüm aile bu müjdeli haberle büyük bir sevinç yaşıyor. Poyraz ve Kamer’in kız isteme merasiminde Kuzey’in itirazı herkesi şoke ediyor. Nahide’nin doğuma alındığı anlar dikkat çekerken doğum sırasında Sefer ve Yıldız’ın bayılması izleyenleri güldürüyor.

Kuzey Yıldızı 50. Bölüm izle Fragmanı

Kuzey Yıldızı 50. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Kuzey Yıldızı 6 Şubat 2021

Kuzey Yıldızı dizi konusu

Kuzey Yıldızı dizisi; Yıldız, Kuzey’i çocukluğundan beri seviyor. Kendisinden başka kimseyi görmedi. Aileler de birbirlerinin sevgili dostları olan Kuzey ve Yıldız’a söz yüzüğü koydu. Kuzey, üniversite için İstanbul’a gittiğinde herşey bir anda değişmiştir. Gitmeden önce vermiş olduğu tüm sözler bir anda uçup gitmiş yeni aşklara yelken açmıştır. Bu durum kısa sürede ailesi ve Yıldız tarafından öğrenilince Kuzey, hem Yıldız hem de kendi ailesi dahil tüm köylü gözün de bitmiştir. Kuzey’in artık ne memleketi ne de ailesi var. Yıldız kuzeyi kaybetti, bildiği tek yol, yüreğinde kazık kaldı ve bir an acıyı unutmadı.

Aşık olduğu kadından, üç çocuğu olmuş, ancak tam yirmi yıl sonra Yıldız’ a yaşattığının aynısı başına gelerek karısı tarafından terk edilmiştir. Hem de tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de dolandırılmıştır. Kuzey üç kızı ile birlikte memleketine dönmeye, gençliğinin ve tüm hayallerinin gerçekleştiği ve sonunda hayal kırıklığı yaşatan bu şehre veda etme kararı alır. Kızları ile birlikte doğduğu topraklara dönmeye karar verir. Ancak Yıldız, bu durumu hiç hoş karışamayacak kendisine duyduğu öfkeyle kuzeyi geldiği yere göndereceğine yemin eder ve döndüğü için pişman olur. Çalışmaya, biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenlik döneminin zirvesinde ve iki aile de Kuzey yüzünden olmak üzere, işe iki kız eklendiğinde etki kontrol edilemez hale geliyor.

Kuzey Yıldızı dizi oyuncuları kimdir?

Yıldız Kadıoğlu – Aslıhan Güner
Kuzey Mollaoğlu – İsmail Demirci
Yaşar Kadıoğlu – Cezmi Baskın
Hanife Kadıoğlu – Ferda Kaynar
Şeref Mollaoğlu – Hüseyin Soysalan
Emine Mollaoğlu – Uğur Demirpehlivan
Sefer Kadıoğlu – Toygan Avanoğlu
Mine Mollaoğlu – Aslıhan Kapanşahin
Gökçe Mollaoğlu – Berfin Nilsu Aktaş
Feride Mollaoğlu – Gizem Güneş
Pembe Mollaoğlu – Zeynep Kankonde
Ömer – Özgün Karaman
Nahide Kadıoğlu – Merve Şen
Kamer Mollaoğlu – Ecem Çalhan
Poyraz Kadıoğlu – Burak Can

Kuzey Yıldızı 50. Bölüm izle, Kuzey Yıldızı 50. Bölüm full izle, Kuzey Yıldızı 50. Bölüm tek parça izle,

DMCA.com Protection Status