Kuzey Yıldızı 49. Bölüm Tek Parça izle Fragmanı 30 Ocak 2021 Full

Google News Abone Ol Sinefocus.com
41
Kuzey Yıldızı 49. Bölüm Tek Parça izle Fragmanı 30 Ocak 2021 Full

Kuzey Yıldızı 49. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Kuzey Yıldızı 49. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Engin Ar’ ın kazara yaralanması herkesin telaşa kapılmasına neden olurken, suçu kimin üstleneceği konusunda kararsızlığın ardından Kuzey, onu kulübeye saklamaya karar verir. Kuzey Yıldızı 49. Bölüm 30 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Kuzey Yıldızı Geçen Bölüm Özeti

Kuzey Yıldızı 49. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Engin Ar’ ın kazara yaralanması herkesin telaşa kapılmasına neden olurken, suçu kimin üstleneceği konusunda kararsızlığın ardından Kuzey, onu kulübeye saklamaya karar verir. Yıldız, polisler tarafından götürülürken Engin Ar yüzünden Yıldız’ ın başı belaya girecek mi ?

Kuzey ve kızları bacanakları ile birlikte toplanıp güzel bir kar tatili sırasında Emin ve Mine’ nin tehlikeli bir yer de mahsur kalmaları herkesi korkuya düşürür. Kuzey, Ruhi ve Sefer ile birlikte Engin Ar’ ın şikayetini geri çekmesi için uğraşırken çaresiz kalan Kuzey, suçu üstlenir.

Kuzey Yıldızı 49. Bölüm izle Fragmanı

Kuzey Yıldızı 49. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Kuzey Yıldızı 30 Ocak 2021

Kuzey Yıldızı dizi konusu

Kuzey Yıldızı dizisi; Yıldız, Kuzey’i çocukluğundan beri seviyor. Kendisinden başka kimseyi görmedi. Aileler de birbirlerinin sevgili dostları olan Kuzey ve Yıldız’a söz yüzüğü koydu. Kuzey, üniversite için İstanbul’a gittiğinde herşey bir anda değişmiştir. Gitmeden önce vermiş olduğu tüm sözler bir anda uçup gitmiş yeni aşklara yelken açmıştır. Bu durum kısa sürede ailesi ve Yıldız tarafından öğrenilince Kuzey, hem Yıldız hem de kendi ailesi dahil tüm köylü gözün de bitmiştir. Kuzey’in artık ne memleketi ne de ailesi var. Yıldız kuzeyi kaybetti, bildiği tek yol, yüreğinde kazık kaldı ve bir an acıyı unutmadı.

Aşık olduğu kadından, üç çocuğu olmuş, ancak tam yirmi yıl sonra Yıldız‘ a yaşattığının aynısı başına gelerek karısı tarafından terk edilmiştir. Hem de tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de dolandırılmıştır. Kuzey üç kızı ile birlikte memleketine dönmeye, gençliğinin ve tüm hayallerinin gerçekleştiği ve sonunda hayal kırıklığı yaşatan bu şehre veda etme kararı alır. Kızları ile birlikte doğduğu topraklara dönmeye karar verir. Ancak Yıldız, bu durumu hiç hoş karışamayacak kendisine duyduğu öfkeyle kuzeyi geldiği yere göndereceğine yemin eder ve döndüğü için pişman olur. Çalışmaya, biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenlik döneminin zirvesinde ve iki aile de Kuzey yüzünden olmak üzere, işe iki kız eklendiğinde etki kontrol edilemez hale geliyor.

Kuzey Yıldızı dizi oyuncuları kimdir?

Yıldız Kadıoğlu – Aslıhan Güner
Kuzey Mollaoğlu – İsmail Demirci
Yaşar Kadıoğlu – Cezmi Baskın
Hanife Kadıoğlu – Ferda Kaynar
Şeref Mollaoğlu – Hüseyin Soysalan
Emine Mollaoğlu – Uğur Demirpehlivan
Sefer Kadıoğlu – Toygan Avanoğlu
Mine Mollaoğlu – Aslıhan Kapanşahin
Gökçe Mollaoğlu – Berfin Nilsu Aktaş
Feride Mollaoğlu – Gizem Güneş
Pembe Mollaoğlu – Zeynep Kankonde
Ömer – Özgün Karaman
Nahide Kadıoğlu – Merve Şen
Kamer Mollaoğlu – Ecem Çalhan
Poyraz Kadıoğlu – Burak Can

Kuzey Yıldızı 49. Bölüm izle, Kuzey Yıldızı 49. Bölüm full izle, Kuzey Yıldızı 49. Bölüm tek parça izle, Kuzey Yıldızı 49. Bölüm ne zaman, Kuzey Yıldızı 49. Bölüm kıyafetleri, Kuzey Yıldızı 49. Bölüm ilk sahne, Kuzey Yıldızı 49. Bölüm ön izleme, Kuzey Yıldızı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Kuzey Yıldızı Dizisi 30 Ocak 2021, Kuzey Yıldızı 49. Bölüm canlı izle, Kuzey Yıldızı 49. Bölüm kesintisiz izle, Kuzey Yıldızı 49. Bölüm 720p izle, Kuzey Yıldızı 49. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın