Kuzey Yıldızı 18. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kuzey Yıldızı 18. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Kuzey Yıldızı 18. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Kuzey Yıldızı 18. Bölüm Özeti | Full HD

Show tv ekranlarının ilgi ile takip edilen dizilerinden birisi olan Kuzey Yıldızı 18. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Kuzey Yıldızı 18. Bölümü için hazırlanan fragmanı sitemizde izleyebilir ve yaşanacak gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Ekranlarda yayınlandığı ilk günden bu yana oldukça olumlu reaksiyonlar alan diziye ait fragman kısa süre önce izleyicilerle buluştu. Diziye ait yeni bölüm fragmanını bu yazımız içerisinde bulabilir ve izleyebilirsiniz. Dilerseniz dizinin geçen hafta ekranlara yansıyan bölümünde hangi gelişmeler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Yıldız’ı Çetin ile birlikte gören Kuzey oldukça gerilmiştir. Neden birlikte olduklarının herhangi bir açıklaması bulunmadığı gibi Yıldız’ın da bir açıklama yapmaya hiç niyeti yoktur. Kuzey’in Şule’den kurtulması onun istediği tek şeydir. Bunu gerçekleşmesi için Yıldız elinden geleni yapmıştır ve artık bekleyerek görme zamanı gelmiştir. Ancak Yıldız beklemekten de oldukça huzursuzdur. Çetin’in beklediği hareketi yapmaması onu daha da gerginleştirmektedir.

Kuzey Yıldızı 18. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Aradan zaman geçtikçe Yıldız yaptıklarının boşa gittiğini ve dolandırıldığını düşünmeye başlar. Yıldız her yerde Çetin’i ararken Çetin’de kendine ait planı devreye sokmuştur. Yıldız’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Hiç ummadığı bir şey olacaktır. Yıldız, Kuzey için daha birçok sınav verecektir ve son vereceği sınavda Çetin vicdan azabı ile boğuşacaktır.

Kuzey Yıldızı 18. Bölüm izle, Kuzey Yıldızı 18. Bölüm full izle, Kuzey Yıldızı 18. Bölüm hd izle, Kuzey Yıldızı 18. Bölüm tek parça izle, Kuzey Yıldızı 18. Bölüm Son Bölüm izle, Kuzey Yıldızı 18. Bölüm Yeni Bölüm izle, Kuzey Yıldızı 18. Bölüm Özeti, Kuzey Yıldızı 18. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status