Kutup Köpekleri – Arctic Dogs

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kutup Köpekleri – Arctic Dogs Filmin Yönetmeni: Aaron Woodley

Filmin Oyuncuları: James Franco, Jeremy Renner, Alec Baldwin

Filmin Türü: Animasyon, Aile, Macera

Filmin Vizyon Tarihi : 24 Ocak 2020

Filmin Süresi :  1 saat 32 dakika

Kutup Köpekleri – Arctic Dogs Filmi konusu; Kutup Köpekleri – Arctic Dogs izle, Filmde Swifty isimli bir köpeğin hikayesine yer verilmektedir. Swifty, Antartika Postanesi’nde çalışmakta olan bir köpektir ve dünyanın en hızlı köpek kuryesi olmak istemektedir. Bu hayalini gerçekleştirmek isteyen Swifty günün birinde postaneye ait olan ve içerisinde ne olduğunu bilmediği bir kızağı ve yola çıkar. Kızağın içerisinde gizemli bir paket vardır. Yalnız bu yolculuk onun için hiç beklenmedik sürprizler ile doludur. Swifty yolculuğu esnasında bir kaleye rastlar. Bu kalede Balina Otto Von Walrus yaşamaktadır ve martılardan oluşan kendisine sadık bir ordusu bulunmaktadır. Otto Von Walrus dünyanın hakimi olmak istemektedir ve bunun için de korkunç bir planı vardır.

Otto Von Walrus, bu dileğini gerçekleştirebilmek için Kuzey Kutbu’nu delmeyi amaçlamaktadır. Bu korkunç planı öğrenen Swifty, arkadaşlarından da yardım isteyerek Otto Von Walrus’a karşı bir mücadeleye girişir. Animasyon türünde bir film olan Kutup Köpekleri Ocak 2020 de sinema salonlarındaki yerini almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Feride izle | Feride Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Feride

Feride Filmin Yönetmeni: Ali Yorgancıoğlu, Zeynep Çamcı Filmin Oyuncuları: Zeynep Çamcı, Ersin Korkut, Barış Yıldız Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Vizyon Tarihi : 24

Kapat
DMCA.com Protection Status