Kurye

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Kurye izle, 2019 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları, Kurye filmi full hd izle, Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. Kurye, Soğuk Savaş sırasında CIA’in Sovyet nükleer programına sızmasına yardım eden İngiliz iş insanı Greville Wynne’in gerçek hikayesini konu alıyor.

Kurye film Hakkında

Kurye filmi yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı The Courier isimli Kurye filmi Dram, Casusluk, Gerilim, Biyografik türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Kurye film yönetmeni koltuğunda Dominic Cooke otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Tom O’Connor (II) tarafından kaleme almıştır. Kurye film oyuncuları ise Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan gibi başarılı isimler süslemiştir. Kurye IMDb puanı 7,1 olarak güncellenmiştir.

Kurye film konusu nedir?

Kurye film; Kurye, Soğuk Savaş sırasında CIA’in Sovyet nükleer programına sızmasına yardım eden İngiliz iş insanı Greville Wynne’in gerçek hikayesini konu alıyor. Sıradan bir iş insanı olan Greville Wynne, Soğuk Savaş’ın en gergin zamanlarında Küba Füze Krizi’nin daha büyük bir felakete neden olmasını engellemesi için MI-6 ve CIA tarafından tarafından Sovyetlerden istihbarat toplamakla görevlendirilir. Bu süreçte Wynne, bilgi edinmek için Rus casusu Oleg Penkovsky ile ilişki kurar.

Kurye film Fragmanı

Kurye film Oyuncuları kimdir?

Kurye Film yönetmeni Dominic Cooke üstlendiği Kurye oyuncu kadrosunda; Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Benedict Cumberbatch
Merab Ninidze
Rachel Brosnahan
Jessie Buckley
Angus Wright

Kurye izle, Kurye Netflix izle, Kurye full izle, Kurye tek parça izle, Kurye film izle, Kurye Türkçe Dublaj izle, Kurye 720p izle, Kurye 1080p izle, Kurye film eleştirisi yorumları, Kurye film konusu, Kurye film oyuncuları, Kurye film yönetmeni, Kurye fragmanı, Kurye imdb puanı,

DMCA.com Protection Status